Ostatnia część trylogii Laini Taylor w Polsce!

Mała Wku*wiona Dziewczynka

/ #74

2015-02-12 00:23

Jak ja nienawidzę, gdy wydawnictwo nagle się wycofuje ;_; Boże, strasnzie podobały mi się dwa pierwsze tomy a tu nagle wydawnictwo zostawiło nas na lodzie. Ksiązka jest bardzo dobra, wbrew wszystkiemu wiele osób ją przeczytało, została obsypana nagrodami, wiele pozytywnych recenzji, ale... NIE. Nie dostaniecie trzeciego tomu, nikt nie czyta tej książki i nikomu nie przypadła do gustu -.- Mogliby już w ogóle jej nie tłumaczyć. Po prostu, nigdy nikt by nie poznał w Polsce Karou i Akivy, wszyscy żyli by szczęśliwie i nikt nie umierałby z ciekawości na jakieś wstrętne wydawnictwo -.-

Kolejny taki przypadek z równie świetną książką (ale inne wydawnictwo)- seria "Dolina". Co prawda nie jest tak popularna jak "Córka" ale myślę, że to było już w ogóle wredne. "Córkę" idzie jeszcze zboleć ale w "Dolinie" akcja urywa się niemal w połowie, nic się nie wyjaśnia i powstaje jeszcze milion innych pytań ale... NIE! Nigdy się nie dowiecie jaki sekret krył się w Dolinie, nigdy, nigdy, nigdy, będziecie do końca życia tkwić w ciemnościach tego sekretu który będzie zjadał was od środka a my w tym czasie podelektujemy się waszym cierpieniem, chyba, ze do perfekcji opanujecie język niemiecki (prawda jest taka, że wy to wy i nigdy nie opanujecie ahhahaha) -.-

Naprawdę, jeśli chcą zrezygnować z czegoś w połowie to lepiej by było, gdyby wcale tego nie robili!

Czasem naprawdę mam ochotę znaleźć się w posiadaniu piły łańcuchowej...