Wniosek do PRM o powołania Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Geodezyjn

Jan

/ #18

2015-02-20 17:19

Wspaniały tekst chciałbym doczekać realizacji połowy postulatów .Jestem geodetą uprawniony od 30 lat i cały czas się zastanawiam czy ci twórcy prawa zarobili choćby złotówkę na wolnym rynku z pracy geodezyjnej .Mam wrażenie że to typowe urzędasy oderwane od rzeczywistości .Takiemu twórcy prawa proponuje podwójną niwelacje stanowiska tachimetrycznego wg nowych standardów i 3 km w jedną stronę i 3 w drugą w  do najbliższego repera i żeby mu to wyszło. A jak nie wyjdzie to jeszcze raz i tak do skutku ,następnym razem by się zastanowił co pisze. Po co prawo którego się nie wykonuje a jedynie utrudnia pracę na pewno nie wymyślił tego geodeta. A tej całej grupie inspektorów kontroli w ośrodkach, którzy dostali te durne przepisy proszę o wyrozumiałości i nie traktowania tych zapisanych kartek jako prawa. Wiem że dla części tych wspaniałych urzędników takie przepisy to wspaniałe narzędzie do nękania geodetów. Tylko się zastanawiam czy wiedzą dzięki czyjej pracy mają co sprzedawać i ogóle mają pracę. Popieram w całości petycje.