Dość kłamstw o śmierci księdza Jerzego Popiełuszki! List otwarty do Prezydenta RP.

ZEN

/ #486

2015-10-12 16:52

Wstydze się takiej Polski gdzie nas wszystkich okłamano i okłamuje w sprawie tak waznej do wyjaśnienia zbrodni mojego Patrona Bł.ks .Popiełuszki ..Mordercy chodzą na wolności ,manipulacja i kłamstwa nie znają granic do dzisiejszego dnia .Mam nadzieje że Nowy prezydent Polski A,Duda pomoże w tej sprawie żeby tacy ludzie jak Pan Sumliński i P.Andrzej Witkowski dokończyli i udowodnili   prawde na którą wszyscy czekamy wierni chrześcijanie .Zwycięstwo musi nastąpić jak najszybciej ,media i ludzie którzy mają wpływ na ta sprawe cały czas to blokują żeby nie wyszło na jaw ta zbrodnia.Wazne jest to że są jeszcze Polacy z jajami tacy jak W.Sumliński i A.Witkowski którzy dążą do prawdy i walczą z tymi potworami i kłamstwem które nisze cały czas Polske .Miesiąc Pazdziernik miesiącem odmawiania różańca ,módlmy sie ZA Wstawienictwem  MATKI BOŻEJ w Intencji wyjaśnienia tej zbrodni .Matka Boża zawsze wygrywa ze złem ,zło zwyciężać DOBREM.Musimy sie wszyscy zjednoczyć w modlitwie i miec zawsze Boga w sercu i nie poddawać sie,iść z nim przez całe życie On nas nigdy nie opuści .Polska musi stać się normalnym krajem.