Nie w naszym imieniu!

lea

/ #137 Nie

2015-11-18 08:35

Nie życzę sobie żadnego uchodźcy w Polsce,zwłaszcza muzułmańskiego!!! Mam z nimi do czynienia na codzień.To nie są Ludzie!! Jaką mamy gwarancję że nie ma wśród nich terrorystów??? Dacie państwo swoją głowe??? Polacy emigrowali z Polski by tworzyć armie do walki z okupantem na nie brać zasiłki czy wysadzać cywilów krzycząc: Bóg jest wielki.Ponadto kto to widział żeby zostawiać kobiety i dzieci na pastwę losu w ogarnietym wojną kraju a samemu sp........ić i jeszcze wybrzydzać:tege nie zje tamtego nie,w rym kraju nie zostanie bo za biedny ale do tamtego tak.Tak sie zachowuje uchodźca szukający schronienia??? Nie proszę państwa to nie są uchodźcy.Byłam na urlopie w Grecji- widziałam na własne oczy to coś co chcecie przyjać.Pomoc tak ale nie za cene wlasnej tożsamości narodowej i kultury.Europa nie jest z gumy i nie uratujemy całego świata.A na marginesie: Francja teź przyjeła uchodźców,efekt zobaczyliśmy w wykonaniu ich potomków w piątek a 129 osób przekonało sie na własnej skórze.Niestety nie dowiemy co myślą o multi kulti.