Nie w naszym imieniu!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie w naszym imieniu!


Gość

#126

2015-11-18 07:49

Jestem zażenowana wypowiedziami polityków, którzy zajmują najwyższe stanowiska państwowe.

Gość

#127

2015-11-18 07:49

Zgadzam się w całości z tym co jest przedstawione w petycji
JK

#128 Re:

2015-11-18 07:51

#118: -  

 Niepotrzebnie. Nie otwieraj, nie czytaj, nie podpisuj. Masz wybór. My nie. Ten rząd mówi w naszym imieniu. My tylko w swoim.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-11-18 07:53



Gość

#130

2015-11-18 08:05

Przeraza mnie, ze Polska (rowniez narod emigrantow i uchodzcow juz od stuleci) zamienia sie w kraj faszystowski, gdzie odczlowiecza sie ofiary wojny i myli sie je z katami.

 

Marcin


Gość

#131 A z czego ta niewiedza wynika, co?Re:

2015-11-18 08:10

#7: -  

 

Krzysiek

#132 Re:

2015-11-18 08:11

Gość#9: -  

Nie mylcie SOLIDARNOŚCI z GŁUPOTĄ i BRAKIEM INSTYNKU SAMOZACHOWAWCZEGO!!!! Mało kto w Polsce ma problem z imigrantami z Azji, Ukrainy czy innych krajów. Po prostu każdy logiczny myślący obserwator widzi co wyprawiają radykalni islamiści w krajach zachodnich, w jaki sposób dominują życie tamtych społeczności, w jaki sposób nawołują do nienawiści, wzbudzają strach, a nie sympatię i ciekawość. I co z tego, że 2000 osób podpisało petycję? to nie jest nawet promil naszego społeczeństwa....w Polsce żyje prawie 39 mln mieszkańców i zdecydowana większość nie jest przeciwna pomaganiu innym, ale jest przeciwna przyjmowaniu islamskich imigrantów pośród których mogą być radykalni wyznawcy, a nawet terroryści. I nikt nie ma prawa mówić, że z taką postawą Polska jest ksenofobiczna oraz rasistowska - to czyste nadużycie!!!

 


Gość

#134

2015-11-18 08:15

Uważam za skandaliczne wypowiedzi osób, odpowiedzialnych za kierunki polityki mojego państwa.

Gość

#135

2015-11-18 08:27

Przede wszystkim obowiązkiem człowieka jest niesienie pomocy. Drugim powodem jest fakt, że to różnorodność, a nie homogeniczność jest motorem pozytywnego rozwoju ludzkości.

Gość

#136

2015-11-18 08:29

Wstyd mi, że ministrowie polskiego rządu wypowiadają się publicznie w tak skandaliczny sposób.
lea

#137 Nie

2015-11-18 08:35

Nie życzę sobie żadnego uchodźcy w Polsce,zwłaszcza muzułmańskiego!!! Mam z nimi do czynienia na codzień.To nie są Ludzie!! Jaką mamy gwarancję że nie ma wśród nich terrorystów??? Dacie państwo swoją głowe??? Polacy emigrowali z Polski by tworzyć armie do walki z okupantem na nie brać zasiłki czy wysadzać cywilów krzycząc: Bóg jest wielki.Ponadto kto to widział żeby zostawiać kobiety i dzieci na pastwę losu w ogarnietym wojną kraju a samemu sp........ić i jeszcze wybrzydzać:tege nie zje tamtego nie,w rym kraju nie zostanie bo za biedny ale do tamtego tak.Tak sie zachowuje uchodźca szukający schronienia??? Nie proszę państwa to nie są uchodźcy.Byłam na urlopie w Grecji- widziałam na własne oczy to coś co chcecie przyjać.Pomoc tak ale nie za cene wlasnej tożsamości narodowej i kultury.Europa nie jest z gumy i nie uratujemy całego świata.A na marginesie: Francja teź przyjeła uchodźców,efekt zobaczyliśmy w wykonaniu ich potomków w piątek a 129 osób przekonało sie na własnej skórze.Niestety nie dowiemy co myślą o multi kulti.


Gość

#138

2015-11-18 08:42

Podpisałem petycję, bo wyrażam sprzeciw przeciwko wrzucaniu wszystkich obcych do jednego worka, groźbie narastania homogeniczności społeczeństwa i narastania ksenofobii. Jestem również przeciwny mentalności wyzierającej z ideologii prezentowanej przez Pana Ministra - możemy brać, ale od siebie nic nie damy.

Gość

#139

2015-11-18 08:51

Bo nie zgadzam się z wypowiedziami nowych ministrów uważam że emigrantom trzeba pomóc tak jak i nam kiedyś inni pomagali

Gość

#140 Re: Re: Re: Re:

2015-11-18 08:51

#129: sprzeciw - Re: Re: Re:  

 popieram wpis kolegi #120


Gość

#141

2015-11-18 08:52

Bo nie chcę byc utożsamiana z obecna ekipą rządząca!!!! A teraz, ani nigdy!!!

Gość

#142 Re: Re:

2015-11-18 08:54

#133: Krzysiek - Re:  

 Nigdy też Polacy nie krzyczeli Allahu Akbar


Gość

#143 Re: Re:

2015-11-18 08:57

#133: Krzysiek - Re:  

 Fatalnie to interpretujesz....może tak.  Jeszcze żaden fanatyk religilny...czytaj terrorysta...nie wszedł w tlum Polskich emigrantów i się nie wysadził!!!! 


Gość

#144

2015-11-18 08:57

Nienawidzę faszyzmu.
xxx

#145 Re: Re: Re:

2015-11-18 09:05

#143: - Re: Re:  

 właśnie JESZCZE dobrze to ująłeś/aś.Chcesz to zmienić?? A w zamachu w londyńskim metrze zgineli Polacy.


Gość

#146

2015-11-18 09:06

petycje podpisalam, bo nie zgadzam sie z podejsciem nowych wladcow polski pelnych nienawisci do ludzi innej religii i narodowosci. jako polka mieszkajaca poza granicami kraju obserwuje media miedzynarodowe, ktore w wyrazny sposob pietnuja polske i polskie podejscie do tragedii, jaka ma miejsce na naszych oczach. wobec wypowiedzi ministra szymanskiego narastaja w niemieckim spoleczenstwie glosy, azeby polskich emigrantow w niemczech wyslac z powrotem do polski ( a zyje ich niemczech prawie milion) i zrobic mmiejsce dla uchodzcow, ktorych nie chce przyjac polska. jesli polski rzad bedzie prowadzil dalej polityke nienawisci i izolacji oraz wojujacego nacjonalizmu, to my polacy poza granicami ojczyzny odczujemy to jako pierwsi - i to bardzo wyraznie! A duda tak chcial sie troszczyc o wspolnoty polonijne. wielka obluda!!! dziekujemy panie prezydencie!

Gość

#147

2015-11-18 09:16

Popisałam bo nie zgadzam się na to co robi nasz nowy rząd
Pieknykrzysio

#148 Swiadomosc

2015-11-18 09:16

A ja boje sie o los moich dzieci i prosze wszystkich chetnych aby na wlasny koszt przyjeli imigrantow, zapewnili im byc oraz WZIELI ZA ICH POCZYNANIA ODPOWIEDZIALNOSC. Zaden problem, kto chce niech ich bierze, szybko przestana byc slyszane glosy. Fajnie sie decyduje nie majac bezposredniego udzialu a robiac balagan w calym kraju. Po kolejne, ja nie chce aby z moich podatkow byl utrzymywany ktos, kto nie zamierza sie dostosowac do panujacych obyczajow gospodarza. Nie chce aby moja corka zyla w czasach gdzie obcy kulturowo jegomosc traktowal ja jak worek na sperme... 


Gość

#149

2015-11-18 09:18

Bo jestem przeciwny nieodpowiednim wypowiedziom które narazaja dobre imię Polaków

Gość

#150

2015-11-18 09:22

Chcę mieszkać w kraju, w którym szanuję się drugiego człowieka, jego religię, kolor skóry, pochodzenie i przekonania. Chcę mieszkać w kraju, któremu bliskie są europejskie wartości tolerancji, równości i braterstwa, i który wywiązuje się ze swojej współodpowiedzialności za sprawy dotyczące całej wspólnoty europejskiej.