Myśliwy to nie morderca przyrody, to nie szkodnik.

Kolega Rysia

/ #488 Re:

2016-01-22 14:12

#7: -  

"byłem fundraiserem wiec napisze jak to wyglada ; fundacja wwf wynajmuje firme marketingową o nazwie Appco group po to zeby pozyskiwali dla niej darczynców, oczywiscie mamy pełen pakiet szkolen jak podchodzic do ludzi czyli jest to normalna sprzedaż, za kazde polecenie zapłaty w wysokosci 30 zł i jezeli darczynca bedzie płacił przez pół roku nasza firma dostaje 180 zł czyli 90 zl dla mnie i 90 zł dla firmy, inaczej 6 miesiecy razy 30 zł równa sie 180 zł czyli przez pierwsze 6 miesiecy płaci sie dla firmy a potem dopiero dla fundacji i tak samo działa unicef, sos wioski dzieciece i niebawem greenpeac ma sie w to bawic, wiec pozdrawiam darczynców"- uświadamiać i jeszcze raz uświadamiać- ten wolontariusz naprawde mysli , że pomaga rysiom czy wilkom, tylko nie ma pojęcia, że Prezes na nazwisko ma Ryś , a jego zastepca Wilk. Uprościłem troszkę, ale mechanizm tak własnie wygląda. Ten wolontariusz nawet nie wie w jaki sposób WWF ma rysiom pomagać. Ja zapytałem wprost czy ryś będzie mógł sobie te pieniazki z bankomatu wypłcić, to chłopak niewiedział jak zareagować, nawet nie miał pojęcia gdzie w polsce żyje ryś i jaka jest jego populacja. Miał piekną ulotkę z nr. konta za to i super identyfikator.