Wspieramy polski rząd

Wojtek

/ #2457 Re: Smiechu warte ! > Akurat !

2016-03-04 03:00

#2453: A. -  

 A ja zrobie to, zaglosuje znow na PiS ... choc dwojka moich dzieci ma ukonczone 18 lat, a nawet nie we wszytkim osobiscie  moge sie zgadzac z programem tej partii.  Ale ja czuje sie zwiazany z POLSKA !!!!

Ty sie nie czujesz chyba zwiazany z Polska .... zamiast zastanawiac sie co Polska moze ci dac, co mozesz od niej wyrwac dla siebie - to zastanow sie lepiej, co ty mozesz dac od siebie tej zrujnowanej przez PO+PSL .... biednej wspolnej POLSCE !!!!

A poza tym, jak ty pragniesz budowac przyszlosc POLSKI, bez wyczyszczenia podworza z zalegajacych WSZEDZIE smieci wspolczesnych, oraz  tych niewyrzuconych i zalegajacych jeszcze od czasow konca PRL-u ???

Tutaj nikt ludzi nie dzieli !!!!  Ale posprzatac wlasne podworko koniecznie jest trzeba !!!!

Pytanie jest proste:  opowiadasz sie za POLSKA, czy za jej smiertelnymi przeciwnikami ????

Nie ma miejsca po srodku .... zdaj sobie z tego w koncu sprawe !!!!

Mozna miec rozne zdania ..... ale przede wszystkim trzeba kochac wlasny narod i wlasna Ojczyzne !!!!

Jak to w koncu osiagniemy i zabezpieczymy nasza wsolna POLSKE przed wrogami wewnetrznymi i zewnetrznymi, to mozemy sobie potem usiasc przy ognisku, wypic pare browarkow i na spoko porozmawiac o naszych odmiennych zdaniach na jakikolwiek temat.  I pewien jestem, ze nik nikogo wowczas nie obrazi i nikt nikomu glowy tez nie urwie :o))

Ja dokladnie w taki sposob to widze i tak to odczuwam.

Pozdro ))))

Wojtek