Stop łamaniu praw kobiet, dziewczynek, w tym ciężko chorych.

Arletta

/ #22

2016-04-03 18:20

Szanowni Państwo !

Od 10 lat jestem samotną matką. Zdrowy syn lat 24 i córka lat 18 , niepełnosprawna w stopniu znacznym.

Ojciec moich dzieci od lat mieszka za granicą, udaje biedaka, ma w poważaniu dzieci, wszystkie trudy zepchnął na mnie ( gdzie choruję choćby na boreliozę )  i też  na zdrowego Syna.

Od 6 lat jestem na świadczeniu pielęgnacyjnym, pracowałam ile mogłam z pomocą zdrowego Syna, który zarywał Liceum wojskowe , na szczęście skończył. Od 5 lat pracuje, płaci podatki.

Jaką dostałam " nagrodę " od ogółu społeczeństwa w Polsce, że nie usunęłam córki w ciąży i dobrze wychowałam Syna ?

Dowiedziałam się w nagrodę, że jestem : pasożytem, żebraczką, mam poddać dziecko eutanazji, bo nic nie wniesie do społeczeństwa, mam wypier... do roboty, jak sobie urodziłam, mam sama sobie radzić, leczyć za swoje, nazywają mnie pazerną suką lub kur..., bo wymagam od ojca Ani, aby łożył na Jej leczenie.

Oprócz tego,  fundują Ani i mi, miłość bliźniego rodem z piekła.

Prezydent Duda, w kampanii wyborczej obiecywał godne życie Niepełnosprawnym.

Niestety, tylko obiecywał.

Teraz przyjdzie mi się bać, że może gwałciciel dopaść moją Anię, to musiałaby rodzić, choć w Jej przypadku ciąża, to Jej śmierć !

Ani biskupi, ani obrońcy życia, nie stoją pod moimi drzwiami ( ani żadnej matki chorego dziecka ), nie oferują nam pomocy.

Kiedy niedawno na fb, zapytałam Krystynę Pawłowicz, czy zrobią porządek z alimenciarzami w Polsce, którzy okradają dziecko swoje, Podatnika i Państwo, to zostałam zablokowana i taką politykę prorodzinną zafundowała ta kobieta, matce niepełnosprwnego dziecka.

W tym kraju,  w świetle prawa , łamie się prawa dzieci zdrowych, chorych, samotnych matek, kobiet, a mężczyzna jest stawiany na świeczniku, gdy krzywdzi żonę i dzieci.

I to jest katolicki kraj i ta miłość bliźniego ?

To teraz chce się upodlić kobiety,( zabić ustawą z premedytacją ) , dziewczynki, nawet chore, aby na siłę rodziły, gdy ciąża będzie z gwałtu lub będzie zagrażała Ich życiu.

To nie jest miłość bliźniego, to barbarzyństwo.