Stop łamaniu praw kobiet, dziewczynek, w tym ciężko chorych.

Helsińska Fundacja Praw Człowieka

ul. Zgoda 11

00-018 Warszawa

 

 

W imieniu swoim i kobiet, którym nie jest obojętna restrykcyjna ustawa aborcyjna, godząca w prawa człowieka, wnoszę o zajęcie stanowiska w obronie praw kobiet, dziewczynek ( również ciężko chorych i niepełnosprawnych ) , które w przyszłości mogą stać się ofiarami gwałtu ( również kazirodczego ) lub ciąża będzie zagrażała Ich życiu. Nie dopuścić do tego, aby w świetle prawa były mordowane z premedytacją, narażane na ogromne cierpienia psychiczne i fizyczne.

Obrońcy życia, powołują się na Konwencję Praw Dziecka,  w obronie życia poczętego, jednocześnie ( w świetle tej samej Konwencji ),  chcą łamać  prawa zgwałconych dziewczynek ,  przymuszać  do rodzenia, a w przypadku kobiet dorosłych, łamią art. 30  Konstytucji RP.

Niepełnosprawne zgwałcone kobiety, czy dziewczynki, nie będą mogły być leczone ( nawet lekami ratującymi życie ), gdy będą zagrażały życiu płodu. Nie można ratować życia nienarodzonego, kosztem życia narodzonego i pozbawiać kobiety / dziewczynki ,  rozpoczętego wcześniej leczenia, czy nie wdrożyć leczenia, gdy choroba ujawni się w trakcie ciąży.

Ochrona zdrowia i życia, jest niezbywalnym prawem, każdego człowieka, a w sytuacjach dramatycznych, należy wybrać mniejsze zło.

Ustawa zakazująca całkowicie aborcji, jest barbarzyńska, nie ma nic wspólnego z humanitaryzmem , a rola wszelkich obrońców życia, kończy się wraz z przyjściem dziecka na świat, kobieta zostaje pozostawiona sama sobie z dramatem, który będzie musiała dźwigać całe życie (o ile przeżyje ciążę i poród ).

Celowe narażanie kobiet na utratę zdrowia i  życia , jest najwyższym aktem znieczulicy i morderstwem z premedytacją , które powinno być napiętnowane i ścigane z Urzędu.

 

Wszystkim Osobom, które złożyły podpis, nie jest obojętny los kobiet, dziewczynek, w tym niepełnosprawnych, serdecznie dziękuję.

 

Z poważaniem,

Arletta Szymczak

Gliwice


Arletta Szymczak,    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Arletta Szymczak, do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook