Ratujmy Strzelnicę w Oławie!

Adam Borkowski, członek klubu

/ #55

2016-04-26 20:31

Witam miłośników strzelnicy > Wreszcie znalazłem coś dla siebie co mnie interesuje i pomaga oderwać się od telewizora i innych domowych bezproduktywnych ''nawyków'' 

Witam przeciwników strzelnicy > Rozumiem Państwa niezadowolenie i zdaję sobie sprawę z tego, że echo wystrzałów może dochodzić do Państwa okien/uszu. Ale :

1> Oprócz strzelnicy jest także stadion. Tam też wielu mieszkańcom to przeszkadza.

2> Oprócz strzelnicy jest także glówna droga z J-L, Chrobrego i boczne w kierunku oczyszczalni oraz druga, stadionu/targu. To wielki zgiełk i chaos komunikacyjny, wpisany z natury w krajobraz wielu miast w Polsce. 

3> Fetor oczyszczalni ścieków także musi być dla Państwa czasami uciążliwy.

4> Ja np. skoro cenię sobie ciszę i spokój mieszkam na wsi. Miałem wybór więc nie wybrałem miasta.

Propozycja : 

1> Zapraszamy na strzelnicę, może wspólnie wypracujemy jakiś kompromis. Jest wiele rozwiązań. Być może spodoba się Państwu przy okazji rozmów ten rodzaj sportu

2> Strzelnica docelowo będzie bardziej wygłuszona wokół wałów.

3> Dodatkowo własciciele są nawet skłonni zainwestować i zabudować indywidualne stanowiska strzeleckie wewnątrz, szczególnie te dużego kalibru.

 

Właściciele zadali sobie wiele trudu, żeby doprowadzić tą starą, nieużywaną strzelnicę do stanu używalności. Nie zniszczcie ich wkładu pracy i poświęcenia się dla społeczności Oławy i okolic.

Proszę o cierpliwość i zrozumienie. Dajcie nam trochę czasu !!!!

Wystarczy , że nasze Państwo nie wspiera wiele dyscyplin sportu, a wręcz doprowadza do ich upadku. W naszym kraju musimy dążyć do ich rozwoju, a nie upadku !!!