Apel Fanów Dody do wytwórni Universal Music Polska


Gość

/ #1

2016-05-20 16:28

Podpisałem tę petycję, ponieważ bardzo bym chciał usłyszeć Dodę w rockowych piosenkach jak i bardzo bym chciał by wytwórnia Universal Music Polska WYDAŁA ROCKOWY ALBUM DOROCIE! Kobieta, która z rocka się wywodzi nie może grać rockowej muzyki przez to, że wytwórnia się boi, że to się nie sprzeda albo, że dlatego bo to POP jest najczęstszą formą muzyki w Polsce jak i na świecie. OTÓŻ NIE DROGI UNIVERSALU. SZEFIE. Nie ograniczajcie Dody, nie ograniczajcie Artystów tworzenia za przeproszeniem GÓWIEN,w których nie czują się dobrze. Ona nie wróciła by do rocka, gdyby ludzie tego nie żądali, SAMI MACIE PODANE JAK NA TACY, ŻE CHCE SPEŁNIĆ NASZĄ PROŚBĘ. Mało to jest komentarzy pod teledyskami na Youtube "Doda marnuje się w popie, dlaczego nie nagrasz coś takiego jak cover titanium, masz silny, mocny głos, śpiewaj rockowe piosenki a nie pop bo się marnujesz!" Takie komentarze można widzieć wielokrotnie pod KAŻDYM teledyskiem. Dajcie jej swobodę, dajcie jej WYDAĆ ten album, a sami zobaczycie, że NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ! Nie jestem jej wielkim fanem, ale lubię piosenki Dody, ALE PRZEDE WSZYSTKIM TE ROCKOWE. Z VIRGIN. Dlaczego Doda teraz jest w cieniu? Dlaczego Riotka czy Nie daj się nie zdobyły takiej popularności jak piosenki typu Mam tylko Ciebie, czy Dżaga? Bo to nie jest rock. TUTAJ LICZY SIĘ PRAWDA. PRZESTAŃCIE JEJ TO UNIEMOŻLIWIAĆ.