Protest przeciwko koncertowi zespołu Haydamaky w Tomaszowie Lub.


Gość

/ #103 Re: Re: Re: Re:

2016-05-29 11:00

#101: Spadaj - Re: Re: Re:  

To są komentarze odnośnie zespołu haydamaky, przepisane ze wszystkich odnośników dotyczących tematu.

A teraz szczerze - albo drodzy sygnatariusze jesteście całkowitymi debilami albo sterowanymi prowodyrami. Debilami - jeżeli we wszystko wierzycie co ktoś tam napisał, powiedział, bo większość to brednie, kłamstwa i całkowity brak zrozumienia tematu, a Wy potulne debilne baranki podpisujecie co Wam ktoś pod tępe mordy podsunie. Gorszy debilizm będzie w tym, jeżeli robicie to ze względów fanatyczno-nacjonalistycznych (nacjonalizm to nie to samo co patriotyzm), byleby komuś zaje*ać, bo inny, albo "nie nasz". Moim zdaniem to już choroba umysłowa (bezmózgowie czy jakoś tak). 
Jestem pewny, że większość z Was nie zna i nigdy nie słuchała tego zespołu. Ch*ja o nich wiecie, oprócz tego, że ktoś Wam powiedział o jakiejś tam piosence, gdzie ktoś-tam coś-tam śpiewa po Ukraińsku. Teraz popatrz sobie w oczy i powiedz, że nie mam racji :)

Drugi sort pieniaczy to prowodyrzy - to właśnie Wy: eksperci, historycy, socjolodzy, ukrainiści. Łapki do góry, którzy to z Was :) Ale szczerze - ukończone gimnazjum to nie studia! Pięknie znacie Ukraińską historię (Polską już gorzej), idealnie orientujecie się w polityce Ukraińskiej, jesteście obiegani we wszystkich organizacjach neobanderowskich (łącznie z nazwiskami i adresami), już nie wspomnę, że zespół Haydamaky znacie jak kieszeń własnej matki. Tylko jest drobny problem, dlaczego większość z tego co głosicie to brednie, przekłamania i manipulacje? Ktoś Wam za to płaci? Macie w tym jakiś interes, żeby podburzać słabszych intelektualnie ludzi? A może tak bardzo Lwów Wam się podoba i marzycie, żeby był znowu polski? No chyba, że kontynuujecie tradycję rodzinną po dziadkach i macie ochotę w "odwecie" rezać groźnych 6 miesięcznych ukraińskich partyzantów?

Podsumowując: niezmiernym kretynizmem jest mieszać ten zespół z jakąkolwiek sytuacją mordów polaków; brednią i bzdurą jest to, że ten zespół gloryfikuje nacjonalistyczne ideologie, oraz że w swojej działalności jakkolwiek odnosi się do rzezi Polaków na wschodzie. Złem i nieskończoną głupotą jest podburzanie ludzi i wpajanie im tych kłamstw i przeinaczeń. Macie wątpliwości to śmiało piszcie do źródła, chyba mail zespołu jest podany na ich stronie.
Cała moja rodzina pochodzi z Wołynia, wiem o tej strasznej historii więcej niż większość z Was, ale ku*wa, ani razu nie spotkałem się z informacją, że zespół Haydamaky rezał lachów.
Prawdą jest, że trzeba rozmawiać o tej trudnej historii, ale nie wolno wpadać w histerię. Żeby prowadzić jakiekolwiek rozmowy, trzeba poznać dokładnie temat, ale nie tylko z jednej strony, a później wyrobić sobie obiektywną opinię, dopiero na koniec konwersacja i podpisywanie debilnych petycji (i ch*j z tym, że całkowicie niezwiązane ze sobą zdarzenia - koncert zespołu Haydamaky i rzeź wołyńska. Jakim trzeba być kretynem, żeby wiązać to ze sobą...)

Z wyrazami najgorszej pogardy
Myślący patriota

P.S. Ee, geniuszu "Spadaj" - ile zdrowych, silnych Polaków wyjechało do GB? Nasi cacy reszta won! Prawda? 

P.S. nr 2 Ee, ekspercie "Spadaj" - przymusowa mobilizacja na Ukrainie? Ku*wa, jeszcze nie słyszałem, musisz mieć zajebiste tajne informacje. 

P.S. nr 3 Ee, ty... "Spadaj" - do reszty się nie odniosę, bo to całkowite bzdury. Hajlujący UPO-wcy Haydamaky na Majdanie... kres głupoty.