Protest przeciwko koncertowi zespołu Haydamaky w Tomaszowie Lub.


Gość

/ #108 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-29 16:21

#104: Spadaj - Re: Re: Re: Re: Re:  

"Jeszcze hajlują na Majdanku."

 

1. Jazda do szkoły i do biblioteki, a nie debilizmy wypisywać publicznie!

2. Mam czerwono czarne majty - jestem banderowcem? (dalej mam udowadniać ograniczenie umysłowe osoby spod niku "Spadaj"?) Dla Twojej spokojności przefarbuję na różowo, ok? Ot, taka szaletowa konwersacja :)

3. Jak Ci tak blisko do ruskich to nie wycieraj sobie mordy ludźmi, którzy mieszkają w Tomaszowie lub gdziekolwiek indziej, tylko jazda do Moskwy. Pamiętaj, że ani Polska, ani Tomaszów nie jest Twoją własnością. Szczególnie, że z tego co wiem, koncert jest prywatną inicjatywą. Właściciel lokalu może sobie robić na co ma ochotę, bo mamy wolność, więc z pełnym obrzydzeniem w Twoją stronę - GOŃ SIĘ!

4. Zamiast zakładać petycje i szukając poklasku wśród pieniaczy podobnych do Ciebie, wziąłbyś się za porządną naukę. Udało Ci się trochę namieszać, ale to na pewno zespołowi tylko pomoże, a Ty z orgastycznej ekstazy obudzisz się z ręką we własnej urynie. Może to Ci jakoś pomoże zrozumieć, żeby coś negować, trzeba najpierw to poznać, a populistyczne i zmanipulowane hasła "jak śpiwajo o banerofach to znaczy, ze Polaków ubijać chco" - g*wno Ci dadzą :)

I zaprawdę - nie wierzę, że jesteś tak bardzo głupi, żeby łączyć koncert zespołu Ukraińskiego (który, O ZGROZO, użyli słowa "banderowcy" w JEDNEJ ze swoich piosenek, której nie grają i w dupie masz kontekst) z mordowaniem Polaków na wschodzie. To nawet nie przystoi, ze względu na pamięć ofiar, które wykorzystujesz do swojej prywatnej, chorej gry. Musisz mieć w tym swój duży interes - na pewno bardzo szemrany. CBP PФ?

 

Możesz darować sobie jakąkolwiek odpowiedź, bo nie podejmę dalszej polemiki.

P.S. A o pochodzeniu słowa "haydamaky" - ch*ja wiesz :) Albo specjalnie zatajasz i manipulujesz tymi hasłami (o rzezi humańskiej też jakoś mało - wikipedia to nie wszystko, trzeba cokolwiek wiedzieć o tamtych czasach - po raz drugi KONTEKST K*RWA).

Bez poważania.
Ten myślący patriota.