Petycja przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt w Polsce.


Anonymous

/ #8

2021-01-30 17:49

Jestem o bardzo zwierząt zarejestrowany w Greenpeace widzę co się dzieje i ze zwierzętami serce codziennie miliony razy rozrywane jest na drobne kawałki gdy widzę co rolnicy robią ze zwierzętami gospodarskimi psami i kotami zwierzęta przetrzymywane są w warunkach urągający często nie dostają ani jedzenia ani wody pijani rolnicy wyżywa ją się na zwierzętach bijąc do krwi dźwigając widłami to samo dzieje się ze zwierzętami futerkowymi nie ma tam empatii nie ma też litości norka która przeżyła gazowanie jest bita i wrzucana jeszcze raz do pomieszczenia z gazem i jeszcze raz i jeszcze raz. Potrzebna jest ustawa chroniąca zwierzęta nie wiem dlaczego prezydent odrzucił piątkę plus przecież tak ponoć kocha zwierzęta teraz rolnicy wiedząc że prezydent stoi zamieni murem rozbestwili się jeszcze bardziej i wreszcie ubój rytualny po co tak wielkie cierpienie dla jakiejś idei dlaczego zwierzę na żywca musi być zarzynane Dlaczego na żywca Trzeba mu sprawdzać wątrobę dlaczego Jezu Kochany dlaczego zwierzęta tak muszą cierpieć co one złego zrobili ludziom przecież bez zwierząt nie będzie ludzi Przepraszam że nie ma znaków interpunkcyjnych Litery duże i małe nie są w tych miejscach co trzeba ale płacze i mimo prób odpoczynku nie jestem w stanie tego poprawić błagam ratujcie zwierzęta one nie są winne tego że się urodziły



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...