tramwaj ogrody morasko

Kuba K.

/ #8 petycja

2012-01-14 13:21

Najlepiej chyba zacząć od napisania PETYCJI, a nie jednego zdania które wyjaśnia tylko, dlaczego ludzie wpisują pod nim nazwiska. A potem jak już będzie petycja, to można sobie powiedzieć na zdrowy rozum, że :
- 15-tka po zakończeniu remontów pojedzie na starą trasę na Junikowo (?), bo tam tramwaje są naprawdę potrzebne i linia też jest pełna w godzinach szczytu (a która nie jest?)
- jeśli miasto zmniejsza częstość kursowania tramwajów danych linii np. z 6 do 5 na godzinę albo z 4 do 3 żeby zaoszczędzić (ktoś musi przecież zapłacić za krawężniki czy krzaczki przy Arenie Igrzysk dla ludu, czyli stadionie), to przekonanie że ktoś na podstawie petycji w ogóle weźmie pod uwagę stworzenie nowej linii jest po prostu naiwne
- ile linii jedzie z Os. Sobieskiego na Teatralkę? 5? 6? następnie na samej Teatralce są 2 linie, którymi można dojechać na Ogrody. wydaje mi się to naprawdę bardzo wygodne już w tej chwili. ja sam (z Sołacza) mam możliwość jazdy autobusem bezpośrednio na uczelnię, ale wtedy muszę wziąć poprawkę na korki. inaczej mogę jechać innym autobusem na Rynek Jeżycki, gdzie mam 4 (3) tramwaje na Ogrody. nie umrę od tego, że muszę przejść przez ulicę. a przecież 17 i 18 jeździ z fizycznie innego przystanku niż 2 i 15 - ale 4 linie to już niesamowita wygoda.