Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

absolwent wydziału prawa polskiego uniwersytetu

/ #339 Drogi J.23-nadaje (#335) i Szacowny GÓRNIKU z ZABRZA (#336), TEMIDO (#338)

2012-01-16 06:26

Dla cierpliwego nagłaśniania PETYCJI TEMIDY - mamy, niezależny od woli lub niewoli mediów, jeszcze

 ŁAŃCUSZEK św. ANTONIEGO, czyli z buzi do Buzi.
POLICZMY na spokojnie: Każda 1. buzia - do 10 Buzi. A z tych 10-ciu: KAŻDA do NASTĘPNYCH 10. To 100.
A następnych 100 buzi, każda z nich - do 1o.
O kurcze = 1ooo. A te, każda do 10... ...
A siła Śląskich Kibiców?

 Siła, dzisiaj, żołnierzy - przy pełnym dla TEGO ZAWODU szacunku  - to pryszczyk w takim porównaniu. Mamy też Euro 2012.

Więc POMYSŁ Pana - apel do KIBICÓW PIŁKI NOŻNEJ o poparcie PETYCJI TEMIDY - zasługuje na NAJWYZSZE UZNANIE. 

DZIĘKUJEMY. 
I DBAJMY o ZDROWIE nasze, Naszych Rodzin, i 99% Polaków. Pozostali, ten 1%, robią to wobec siebie i wobec swoich interesów, także swoich interesów prawnych - doskonale.
Mój dyplom ukończenia, zakurzony od 50 lat, zakryłem następnymi. Od zawsze - nie mogłem
patrzeć na PRAWNICZE chachmęciarstwo, większości. Na BEZDUCHĘ, cynizm, arogancję i WYŁUDZACTWO. Dzisiaj - na TOTALNĄ już prawniczą PATOLOGIĘ. Na ZAPAŚĆ w GODNOŚCI.
Fatalne dla dzisiejszego stanu POLSKIEGO PAŃSTWA jest, iż absolwenci wydziałów prawa polskich uniwersytetów, w większości, uznają coraz powszecniej stan taki za NORMALKĘ.

Wszak opanowali urzędy i struktury Naszego PAŃSTWA. A fe!!!
Mamy jednak TEMIDĘ - i wokół TEMIDY, wspólnie, róbmy to na spokojnie i cierpliwie - aby szare komórki podrzucały nam dalsze SUPER POMYSŁY, MOŻNA BARDZO DUŻO... .
A w nowy tydzień, od poniedziałku, 16 stycznia 2012 r, - wchodźmy w poczuciu dobrze wykorzystanego czasu - co już za nami.

Przed nami zaś - miesiące, przed nami LATA ... .