tramwaj ogrody morasko

misiopysio

/ #77 Re: Re:

2012-01-17 02:31

#75: *** - Re:

Skoro polecasz autobusy a linia 15 w obecnym kształcie jest dla Ciebie bezużyteczna zakładam, że używasz właśnie autobusów. Ale jak można "być mobilnym" w 91? I Ty twierdzisz, że dojeżdzasz tak z Ogrodów na Morasko? Chyba jednak nigdy nie jechałeś tym autobusem, bo Twoje wyobrażenie o mobilności by się zmieniło podczas postoju w korku na Niestachowskiej....W takim razie może źle zrozumiałem Twój wywód i nie używasz autobsuów? No to wróćmy do tramwajów. Jednak Twoja argumentacja nie trzyma się kupy, wolisz przesaidki, niż bezpośrednie połączenie, mało tego nie potrafisz zauważyć bazalnych korzyści wynikających z powstania takiego połączenia.(dla ułatwienia dodam, że prawdopodobieństwo szybkiego i bezporoblemowego dostania sie z jednego kampusu na drugi znacznie by się zwiększyło. Mniej nerwów, większa pewnosć, eliminacja losowości, większy bufor wyboru itp.) Każdy racjonalnie myślacy cżłowiek, kótry chce jak najszybciej dotrzeć z jednego do drugiego kampusu doceni ich bezpośrednie połączenie. Są więc dwie możliwości, albo nie należysz do grupy racjonalnie myślących ludzi, albo - przykro mi to stwierdzić, jesteś zwykłym internetowym pieniaczem-napinaczem, który wyładowuje swoją życiową frustracje poprzez trolling. Piszesz, że studiujesz? Śmiem w tym momencie wątpić nawet w to. Zresztą nieważne. Idąc dalej tropem Twojej nędznej logiki i argumentacji: "snobistycznie jechać tramwajem" gra słów(niechby chociaż była użyta intencjonalnie) i mydlenie oczu, niemalże jakbyśmy cofneli się jakieś 80 lat wstecz. Przypomnę tylko koledze, że to XXI wiek, a tramwaje są środkiem komunikacji masowej. Masowość wyklucza elitarnosć, snobizm zaś jest szczególną formą obnoszenia się i korzystania ze swojej wyjątkowości. A moze to jakiś ukryty manifest, w którym zawarta jest idea odwrócenia się od cywilizacji? Do prawdy nie wiem, co to miało znaczyć.No i na koneic nieszczęsny prawoskręt na teatralce, który sprawia, że Twój głos w tej dyskusji jest niczym pustka w nicości. Nie wiesz o co chodzi? Sprawdź jak kursuje teraz 15tka. Nie ma to jak wypowiadać się w temacie, o którym tak nie ma się najmniejszego pojęcia prawda? Wszystkich troli z epoznan.pl prosimy o powrót do tego rezerwatu ciemnoty i prostactwa. Pozdrawiam