Apel o rozpatrzenie i przyjęcie przez Sejm RP ustawy o związkach

nawrócony

/ #238 Re: jestem przeciw

2012-08-06 14:51

#1: -

Te potrzeby podatkowe i inne to generalnie ściema - dlaczego nie wprowadzić wprost zapisów zmieniających sprawy dziedziczenia, pochówku czy innych o które się niby ubiegacie?

Tak naprawde chcecie małżeństw i adopcji dzieci bez ograniczeń

- bo jak da się wam związki partnerskie - to na zasadzie, że nie wolno dyskryminowac związków - da się wam małżeństwa ( orzeczenia unijne) a jak będą małżeństwa, - to na zasadzie nie dyskryminacji małżeństw będziecie mieli prawo do dzieci - a tym samym będziecie wypaczac całe nowe pokolenie w myśl zaspokajania pragnień które wcale wam szczęścia nie dadzą, co najwyżej chwilowe, okresowe przyjemności.

Wiem co pisze i wiem dobrze, że brnięcie w chorobę ( wykresloną z listy chorób, ale wyleczalną co potwierdzają osoby zajmujące sie leczeniem niechcianych skłonności) zamiast z niej wychodzic i na dodatek chcecie w nią wciągnąc innych.

Męzczyźni : Mieliście nadopiekuńczą matkę ( najczęściej) i "wycofanego" ojca - lub jego brak, do tego najczęściej dochodzą kłopoty z rówiesnikami w szkole i kilka innych rzeczy które przesądzają o emocjonalnym zranieniu, pustce, braku miłości mężczyzny w waszym życiu , które chcecie zaspokoić seksem - co de fakto tylko powiększy dziurę i pustkę.

Kobiety odwrotnie - brak, czy wycofana matka, dominujący ojciec i brak wam matczynej miłości, której na próźno szukać u partnerek - nawet jak wam dadzą taką miłośc w związku to nie zaleczą tym rany powstałej w dzieciństwie. Naprawde ludzie, poszukajcie książek i wyjaśnień na ten temat, jesli chcecie wyjść z problemu a nie sie w nim pogrążac. Pokazcie mi wiekowego homoseksualistę który jest szczęsliwy ...

życze wam wszystkiego najlepszego, ale nie spełnienia wszystkich waszych życzeń, bo niektóre prowadzą was wprost do zguby.