AKT WOLI NARODU

Quoted post


Gość

#202

2013-02-28 20:35

Prosze o pozostawienie mojego komentarza i dopuszczenie innych do dyskusji!
Eligiusz W.

Odpowiedzi

K. P.

#203 Re: Prosze o pozostawienie mojego komentarza i dopuszczenie innych do dyskusji! Eligiusz W.

2013-02-28 21:47:52

#202: -

Szanowny panie to forum nie ma funkcji rejestracji, blokowania trolli oraz spamu, dlatego muszę niestety moderować osobiście. Jak po ilości wyciętych komentarzy widać, grasują tu mendy internetowe. Merytoryczna dyskusja bez wycieczek w kierunku mojej osoby, jest mile widziana i nie jest wycinana. Wycieczki osobiste, bluzganie typu "żydzi wszystkiemu winni" i złe wychowanie, patrz moje posty są wycinane bez żadnego ale.

Cytuję z mojego posta

http://idb.nowyekran.pl/post/70455,o-przeklinaniu-i-wyzywaniu-na-ne

"W komentarzach na NE mamy dwie czyste możliwości odniesienia się do innych komentarzy lub treści notki:
1. Analizować treści i pokazywać własne stanowisko wieloma nazwami lub
2. Jak ludzie prehistoryczni sprowadzać skomplikowane, zwykle nieznane dla komentatora treści do własnego świata stosowanych wyzwisk."

http://idb.nowyekran.pl/post/88001,agenci-ue-w-internecie-nastroje-antyunijne

Ostatni komentarz, który pozostawiłem na blogu, jako przykład złego wychowania, tu takie komenty są niemile widziane:

"..syjonistyczne bydło wykonuje wszystkie rozkazy, tak było z Adolfem i radzieckimi śmieciami, jak "stalin", Beria, Lenin i inna chołota. Dzisiaj to po prostu ciąg dalszy! Szable w dłoń Panowie i Panie (co poniektóre).
O tym ch***ju RANGER pisałem w jego pierwszych tutaj wypocinach co o nim myślę. To on, ten syjonistyczny pies, napisał mi abym uważał, bo "samobójca" grasuje po blogach i może mi się zdarzyć "śmiertelny wypadek" takie to bydło jest! Czekam na was Mosasadowe gówno, przyjdzcie po mnie, tylko za wczasu wykupcie sobie ubezpieczenie na psie życie, CHOŁOTO!"

Na podstawie komentarzy ad personam i prostackich wyzwisk nikt nie zbuduje sobie trwałego poglądu na polską politykę, nawet dyskusja rozwiązań jest niemożliwa.

FAKTY, FAKTY, FAKTY oparte na dowodach się liczą, a nie insynuacje i fantazje!

Pozdrawiam i nie będę się włączał merytorycznie :)

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-02-28 22:50:23


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-10 08:26:48