Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post

doświadczony

#50 RADA

2013-04-16 16:40

Nagrywajcie wszystkie rozmowy z "biegłymi" RODK na dyktafon. Najlepiej zaraz po separacji z partnerem kupić, koniecznie marki olympus (mają dobre mikrofony). Potem zgłosić jako dowód rzeczowy np. na Prokuraturze Rejonowej, kiedy napiszą o was bzdury!

Odpowiedzi

Zabralimisynka

#53 Re: RADA

2013-05-09 17:36:48

#50: doświadczony - RADA

Witam

Jestem ofiarą RODK ul. Sienna w Warszawie. Nagrywanie nic nie daje - tylko tyle że ma się to nagranie i można je pokazać w sadzie a sąd i tak po swojemu oceni te dowody, nawet jesli sa one niezbite bo to przecież twardy dowód!

 

Zespół badający z RODK nr 2 ul. Sienna 63 w Warszawie wydał opinię niezgodną, a w wielu miejscach sprzeczną ze wszystkimi wymienionymi podstawami tego badania. Opinię sprządził słynny już tandem Dylewska -Konopka, który wtrącał ludzi do więzień bez dowodów!

 

Opinia niezgodna jest z:

I. Testami psychologicznymi: jako wyniki testów podaje cechy, które przez test w ogóle nie są badane (test Eysnecka) i zataja wyniki testu M.Plopy postaw rodzicielskich matki.

Opinia bieglej sądowej B. Jakubowskiej, wskazująca, iż cechy podane jako wynik testów osobowościowych de facto przez testy te nie są badane

II. Rozmową przeprowadzoną w RODK (matka mówiła co innego niż w opinii napisały biegłe sądowe z RODK nr 2 ul. Sienna 63 w Warszawie).

III. Aktami sądowymi do sprawy XXX

Opinia Stowarzyszenia Stop Manipulacji

Przedstawiłam dowody (nagranie) do Prokuratury. Odrzucili, bo uznali, że nie jestem stroną pokrzywdzoną!! Pokrzywdzone zostało państwo. Mam więc zamiar wkrótce napisac do sądu rodzinnego, aby z urzędu wystąpił do prokuratury z oskarżeniem przeciwko RODK. Zobaczymy co będzie...