Petycja do Papieża Franciszka w sprawie ks. Wojciecha Lemańskiego

Quoted post

mnm

#2 To obłędna petycja

2013-07-13 10:04

Ta petycja powstała chyba w oparach absurdu. "Poglądy zbliżone do W. Ś-ści". Ktoś ma najwidoczniej kłopoty z odbiorem rzeczywistości ze zrozumieniem. Cytowane są - a jakże - 3 podstawowe Centra Odnowy Kościoła w Polsce: Gazeta Wyb., Newsweek no i TOK FM. Na liście sygnatariuszy brakuje mi redakcji Nie oraz posłów klubu Ruchu Palikota - jak rozumiem otrzymają link niezwłocznie. Szczęść Boże! Papież na pewno odwoła wizytę w Brazylii, aby rozwiązać obłęd Lemańskiego.

Odpowiedzi

Sealia
Gość

#3 Re: To obłędna petycja

2013-07-13 10:29:08

#2: mnm - To obłędna petycja

No cóż- przeczytałam wypowiedzi księdza lemańskiego. przeczytałam wypowiedzi papieża. Są zbieżne. Ksiądz lemański nie jest za in vitro. jesty przeciwko piętnowaniu (bruzdy) dzieci. Nie zgadzam sie z nim w wielu punktach. jednak szanuję za kulturę, odważne bronienie poglądów i przyzwoitośc. Podobnie jak papież franciszek jest przeciwko chciwości Kościoła, podobnie jak papież Franciszek jest za ujawnianie pedofili i wydawaniu ich organom ścigania, podobnie jak papież Franciszek, szanuje ludzi. hmmm.  Jest to jeden z ludzi, którzy mogą innych zachęcić do powrotu do religii.

mario

#18 Re: To obłędna petycja

2013-07-14 13:40:37

#2: mnm - To obłędna petycja

Skoro brakowało Pani/Panu kogoś z Ruchu Palikota, postanowiłem podpisać.

Z poważaniem

Mariusz Orłowski,

www.mariuszorlowski.edu.pl

br0da

#177 Re: To obłędna petycja

2013-10-14 22:14:22