Ogólnopolska petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska

Quoted post

Arkadiusz B.

#104 I co dalej ????????????? :)

2013-09-20 12:22

I co dalej ja się pytam? czy chociaż 1 osoba wie kto to jest premier i po co ??? Po pierwsze to nie jest święty mikołaj hehe co wy chcecie żeby on wam dał bo ja nie czaje??? Nie ma pracy ??? ja nie mogę znaleźć pracowników którym się chce pracować............ przestańcie narzekać na cały świat i weźcie się za coś do roboty bo teraz jest najlepsza ku temu okazjka dla naszego kraju a Tusk niech robi swoje

Odpowiedzi

zla

#108 Re: I co dalej ????????????? :)

2013-09-20 12:52:25

#104: Arkadiusz B. - I co dalej ????????????? :)

a jakie zarobki proponujesz, jaka umowa( teraz guroja śmieciowki)

Michał

#117 Re: I co dalej ????????????? :)

2013-09-20 14:38:08

#104: Arkadiusz B. - I co dalej ????????????? :)

Wystarczy że przestaną kraść nikt nie liczy na cuda tylko na w miarę uczciwych reprezentantów. I ty też się lepiej zastanów bo to że masz firmę i ci się kręci to super wyobraź sobie że ja też mam firmę i duzo ludzi nie jest wcale gorszych :D Zobaczysz co się stanie jak wprowadzą ten kraj w zadłużenie jak w Grecji a innego kierunku nie widać to wszystkie firmy łącznie z twoją pójdą do piachuj. Odkąd weszliśmy do Unii to wszystkie firmy krajowe są wypychane zagranicznym kapitałem najlepszym przykładem są hipermarkety i nic się nie bój jak tylko ktoś się dowie że w twojej branży da się zarobić to cię jakiś zagraniczny kapitał zastąpi i wygra o wartość podatków bo jak dobrze wiesz to oni ich nie płacą i nie będą płacić