Odpowiedzialność państwa za zabójstwa kobiet

Quoted post


Gość

#16

2013-12-05 09:55

Mam nadzieję,że ktoś zwróci uwagę na problem maltretowanych kobiet.Od trzech lat borykam się z mężem psychopatą,mam 3 umorzone postepowania prokuratorskie przeciwko niemu, nasza czteroletnia córka jest bita przez męża i jego matkę,uciekłam,ale z doświadczenia wiem, że w PL niestety to sprawca jest chroniony przez nasze państwo, kobieta i dziecko są na przegranej pozycji. Ta petycja to krzyk kobiet o pomoc. Polskie Państwo jej nie zapewnia

Odpowiedzi


Gość

#26 Re:

2015-10-20 15:06:45

#16: -  

 Problem w tym, że nie tylko ŻADEN SĘDZIA, ale PRAWIE WSZYSCY PSYCHIATRZY I PSYCHOLODZY ,NIE ZNAJĄ SIĘ NA PSYCHOPATII . NAJWIĘKSZYM SKANDALEM JEST TO, ŻE  BARDZO CZĘSTO WŁASNIE TAKIE MIERNOTY ZOSTAJĄ BIEGŁYMI SĄDOWYMI !!!!!!!!  Ktoś bijący drugiego człowieka wymaga dokładnego rzetelnego zdiagnozowania przez psychiatrę  ale takiego który zna się  na psychopatii. Gdyby okazało się , że bijący, lub stosujący przemoc to psychopata /psychopatka/ natychmiast powinien być wydalony z mieszkania , bo nigdy nie zmieni swojego odrażającego postępowania, a przy tym będzie tak manipulował otoczeniem, że będzie sprawiał wrazenie wspaniałego, dobrego, wręcz ideału człowieka. Będzie perfekcyjnie dbał aby niczego nie można mu  udowodnić w Sądzie /np. reaguje gwałtownie i przemocą  gdy chcemy cokolwiek nagrać, lub gdy dajemy do podpisu jakąkolwiek informację . Im dłużej przebywa się z psychopatą tym dłuższej psychoterapii będzie wymagała jego ofiara /jeżeli wogóle na  psychoterapię  dla ofiary nie będzie za późno / . Nie mówiąc o portfelu - opróżnianie go i zrabowanie oszczędności całego życia  psychopata opanował perfekcyjnie . Wszystko to powtarzam na podstawie  wspaniałej  książki PSYCHOPACI SĄ WŚRÓD NAS autorstwa profesora  Roberta D. HARE . Profesor zajmował się odrażającym zjawiskiem psychopatii przez 25 lat i     t y l k o   On    j e d e n   napisał  / jedyną na świecie/  książkę dla zwykłego człowieka, podając w niej wiedzę o psychopatii   , której nie poda nam żaden psychiatra ani żaden psycholog /ani na NFZ, ani prywatnie - sam tego doświadczyłem na własnej kieszeni /

 Pytałem dla ciekawości już kilkunastu psychiatrów i psychologów jak diagnozuje się psychopatię u człowieka  i każdy odpowiadał, że na podstawie  wywiadu z tą osobą, uzupełnioną testem psychologicznym. WSZYSCY ONI KŁAMALI BO prof. Robert D. HARE podaje, że TESTY PSYCHOPACI ROZWIĄZUJĄ BEZBŁĘDNIE więc zamiast testów MUSZĄ  być wykonywane szczegółowe uciążliwe, dociekliwe  wywiady na policji, w miejscu zamieszkania, u sąsiadów , w rodzinie itp. DOPIERO  PRACOCHŁONNA ,SZCZEGÓŁOWA ANALIZA WSZYSTKICH TYCH DANYCH POZWALA ORZEC O PSYCHOPATII . Profesor opracował  stosowaną na całym świecie i w Polsce 20 punktową  TABELĘ OBJAWÓW PSYCHOPATYCZNYCH /można ją znależć w Wikipedii / i tylko ona może być podstawą orzekania o cechach psychopatycznych/ ALE TEJ TABELI NIE STOSUJA PSYCHOLODZY I PSYCHIATRZY /SPRAWDZIŁEM OSOBIŚCIE/  - ONI STOSUJĄ    T E S T Y  - SKANDAL!!!!