W sprawie sprzeciwu wobec wykładu ks. profesora P. Bortkiewicza

Quoted post


Gość

#42 Instant Gender - Przykazania Gender podane jej poznańskim uczniom przez proroków UAM

2013-12-12 23:34

 

Gender mówi:


Możesz wybrać wiarę, Możesz wybrać kulturę, Możesz wybrać płeć, Możesz wybrać wszystko


Nie możesz tylko Nie Wybrac GENDER

 

i

i Norwegia nie istnieje :))

Odpowiedzi


Gość

#43 Re: Instant Gender - Przykazania Gender podane jej poznańskim uczniom przez proroków UAM

2013-12-13 09:17:53

#42: - Instant Gender - Przykazania Gender podane jej poznańskim uczniom przez proroków UAM

dobre! ha dobre! samo sedno!!!

Ale Pan Profesor Kubicki i tak nie zrozumie... bo przecież jeśli genderowcy dobrze się czują z przemocą w jakiej się definiują to co za problem - przecież go nie okradną:) Bo okradanie z wartości, niszczenie ich, to już dla Profesora mało wymierne bzdury. Jemu tylko okradanie i niszczenie mienia daje się zobrazować. Widać poza materialnymi rzeczami on już nic nie ma...

 


Gość

#46 Re: Instant Gender - Przykazania Gender podane jej poznańskim uczniom przez proroków UAM

2013-12-13 10:47:35

#42: - Instant Gender - Przykazania Gender podane jej poznańskim uczniom przez proroków UAM

... i dlaczego nie mogę sobie wybrać, że będę żoną (dobrą żoną!), bo nie chcę wybrać bycia partnerką (bez ślubu); że chcę mieć męża (mężczyznę:), bo nie chcę mieć partnera; że chcę mieć córki i synów, i uczyć ich tego, żeby brali za małżeństwo odpowiedzialność na całe życie, a nie chcę uczyć ich bycia z kimkolwiek się uda i na jak długo im się zechce... że chcę być choć w części jak moja mama, która pięknie brała dobro od ludzi potrafiła je dawać; że doceniam twardy charakter mojego taty, który nauczył mnie życia (i nie malował sobie paznokci:).

No bo jakich ludzi wolimy mieć obok? Można powiedzieć, że gender jest nam obojętne, niech robią co chcą... Więc niech robią co chcą także ze mną i tym do czego ja chcę dążyć?  Dlaczego złe ma być to, że myśląc o dobru innych ludzi, a nie tylko własnym "chceniu" jestem gotowa zrezygnować z egoizmu? Bo ktoś powie, nie bo nie... Genderowcy nie poświęcali za mnie życia, nie poświęcali się dla mnie, więc niech mnie nie uczą jak żyć...