Dajmy kres bezprawiu w sądach i prokuraturach

Quoted post


Gość

#9

2013-12-17 08:16

Żądam wobec mnie i podmiotu prawa gospodarczego, który założyłam wraz z 15 osobami (bez pomocy 3 pracowników UJ, służb publicznych GMK i MPiPS oraz Sądu Okręgowego w Krakowie i Prokuratury krakowskiej) OCHRONY prawem RP gwarantowanej; potwierdzam, iż: (...) "powołuje się na zagwarantowaną w Konstytucji przyrodzoną i niezbywalną godność człowieka i obywatela, będącą źródłem wolności i praw, które władze publiczne mają obowiązek szanować i chronić" (...)

Odpowiedzi

aga

#12 Re:

2013-12-17 19:58:43

#9: -

Prokuratorzy,sądy i całe to tałatajstwo w urzędach,mają to gdzieś czy wydana przez nich decyzja jest zgodna z prawem i powszechnie panującymi normami  czy tez nie ,bo nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności osobiście.Jezeli kolejna instancja uzna że pierwsza bądź druga popełniła błąd,to i tak te poprzednie nic sobie z tego nie robią,bo przeciez one uszczerbku żadnego nie poniosą.Zapłaci np depresją,rozpadem rodziny zwykły "kowalski" itp zdrowotnymi ,bądź finansowymi ,a w razie uznania prawa do odszkodowania całe społeczeństwo.Wiec po co rzetelnie rozpatrzeć daną sprawe skoro,robi sie na sztuke i dla zbycia "delikwenta".Ten KRAJ jest coraz bardziej chory,a prawo tylko dla uprzywijowanych.