Do władz TVN-u, aby nie zdejmować serialu W11-Wydział Śledczy

Quoted post

Aga

#161 #161 Re: W11 Wydział sledczy zostaje nadal będzie emitowane

2014-04-16 21:37

Negocjator jeśli nie masz potwierdzonych informacji od władz TVN-u na temat w11 to proszę cię nie podawaj do publicznej wiadomości. Bo robisz nam nie potrzebnie nadzieję że w11 zostaje. Ja nadal wysyłam e-mail do TVN. Nastepnym razem jeśli dostaniesz informacje od TVN w sprawie w11 to upwnij sie na 100% czy ta informacja jest prawdziwa. I pisz częsciej co sie dzieje z w11 bo my sie denerwujemy. Martwimy sie czy w11 bedzie w jesiennej ramówce. Pozdrawiam

Odpowiedzi

W11

#162 Re: #161 Re: W11 Wydział sledczy zostaje nadal będzie emitowane

2014-04-17 06:41:22

#161: Aga - #161 Re: W11 Wydział sledczy zostaje nadal będzie emitowane

Moim zdaniem W11-Wydział Śledczy zostanie, bo na wikipedii W11 znikła informacje o tym iż serial spada z anteny.

Widać, że TVN przestraszyło się tego, że może stracić sporo widzów. Zastanawiam się kiedy oni zaczną kręcić W11, aby zdażyć przed jesienną ramówki. Jeżeli W11 będzie od poniedziałku do piątku to trzeba nakrećić conajmniej 80 odcinków, albo odcinki pani Jasoń miała już przygotowane tylko zdecydowali o zdjęciu z anteny serialu. Mam nadzieje, że W11 zostanie

Negocjator

#172 Re: #161 Re: W11 Wydział sledczy zostaje nadal będzie emitowane

2014-04-24 15:44:26

#161: Aga - #161 Re: W11 Wydział sledczy zostaje nadal będzie emitowane

Informacje jakie dostaję muszę udostępnić w częsci Wam publicznie ponieważ osoby nad nami musza widzieć czy poinformowaliśmy dane petycje i czy nie zawalamy pracy.Częściej niestety pisać nie mogę ponieważ mamy masę spraw na głowie i nie jest to nasz jedyny problem jakim się zajmujemy.Informacji w 100% jakie dostajemy nie są zawsze możliwe do potwierdzenia.Myślę że wakacjami dopiero będzie ogłoszenie oficjalnej wersji na ten temat niestety ręczyć nie mogę czy W11 zostanie czy nie nadzieje mamy.