Do władz TVN-u, aby nie zdejmować serialu W11-Wydział Śledczy

Quoted post

KR

#183 Czyli nadal czekamy

2014-04-26 20:20

Powiem krótko.
Większość to zasługa Ani Ruszeckiej i ona walczy o byt serialu. Jak narazie wywalczyła negocjacje ,które opierają się na 20 propozycjach.
Jej należy się wysoki szacunek jak i trzymanie kciuków za to ,żeby z nimi wygrała.. Pozdrawiam

Odpowiedzi

Negocjator

#184 Re: Czyli nadal czekamy

2014-04-26 20:39:52

#183: KR - Czyli nadal czekamy

Dokładnie tak osoba ,,KR'' która właśnie napisała ten komentarz jest również blisko producji i wie jak my wszystko,co się dzieje.Nie pytajcie jakie dokładnie są to propozycje ponieważ do oficjalnej decyzji nie mogą one ujrzeć światła dziennego iż jest to w naszym obowiązku aby utrzymać to w tajemnicy.Trzymajcie kciuki i ja również dołączam się do gratulacji dla Ani za walkę,czas poświęcony nad myślami względem propozycji i całe serce oraz wkład jaki włożyła w tą walkę i to ona jest górą między nami i siedzibą TVN-u Ania jedna że tak powiem ,,dała głowę za uratowanie serialu'' jeśli jej się to uda a mamy duże szanse to musimy wyrazić się dla niej szacunkiem za poświęcone zmagania podziekowaniami i gronkimi brawami bo ten wkład jaki dała ponieważ wiem wszystko jest na prawdę pełne szacunku dla niej.Ja również jako jeden z człownków serialu poparcia dla niej kłaniam się nisko i pozdrawiam gorąco Anię Ruszecką oraz mojego przyjaciela który tu zemną jest użytkownika- ,,KR''.