AKT WOLI NARODU

Quoted post

obywatel świadomy

#710 Re: volonté générale

2014-06-16 12:59

#1: Krzysztof Puzyna - volonté générale

Czy autor "aktu woli narodu" może podać podstawy prawne takiego aktu. Jak wygląda procedura prawna wdrożenia go i ile podpisów musi być zebranych?

 

Wydaje mi się że jest duża nieświadomośc w społeczeństwie że w taki sposób może ono cos konkretnie zmienić w kraju.

Potrzeba większej informacji, żeby się naród o tym dowiedział.

Odpowiedzi

K.P.

#714 Re: Re: volonté générale

2014-06-16 16:11:30

#710: obywatel świadomy - Re: volonté générale

Narody Europy dojrzały do Demokracji Kulistej. Prawdziwi Suwereni posiadają naturalne prawo do samorządzenia i do rozstrzygania o własnym losie. Jak mawiają Szwajcarzy: Naród ma zawsze rację, nawet, jeśli ona jest sprzeczna z Konstytucją.


AKT WOLI NARODU może stać się najwyższym aktem prawnym, jeżeli podpisze go większość Obywateli Polskich i tylko Polskich. Procedury, etc. wszystko rozwinie się samodzielnie wg potrzeb podpisanych, w zależności od popularności tych informacji. Prawo i siła egzekucji dla określonego terenu administracyjnego, może pochodzić tylko od większości narodowej z tego terenu (patrz "O referendach w demokracji bezpośredniej". Dlatego dotychczasowe prawa i reguły gry będą się zmieniać w czasie w zależności od potrzeb i siły sygnatariuszy AWN.
--------------------------------
>Potrzeba większej informacji, żeby się naród o tym dowiedział.
--------------------------------
Formy reklamy darmowej, mam zamiar rozszerzyć o Facebooka. Dalsza reklama powinna wyjść od zainteresowanych. Każdy(a), który(a) się czuje powołany(a) powinien (powinna) działać.
Chodzi o poinformowanie wszystkich Polaków o istniejącej alternatywie do kłamliwej, zgniłej polityki obcych sił wpływu. Najlepiej w formie drukowanej ulotek, skopiowanych artykułów.
Formy informacji drukowanej muszą być samodzielnie finansowane.

Gdy pojawią się głosy o potrzebie zebrania pieniędzy na rozwój organizacji to trzeba będzie zorganizować stałą zbiórkę.

Takie są moje propozycje. potwierdzone już przez ponad 400 Sygnatariuszy.
Moim podstawowym celem jest wprowadzenie do gry o losy Polski, nieprzekupnego decydenta - Naród Polski.