NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post


Gość

#79 Re:

2014-09-02 13:39

#78: Mieszkanka Wysokiej -  

- W planach był i nadal jest korytarz pod drogę po jednym pasie w każdą stronę ze zjazdami na osiedla i skrzyżowaniami. Taka droga faktycznie ułatwiłaby życie wielu osobom i byłaby odciążeniem komunikacyjnym.

Pokaż mi w jakich planach a uwierzę- oczywiscie pewnie jakis historycznych.

- W pewnym momencie inwestor przypomniał sobie jednak, że przecież buduje obwodnicę i gdzieś ją trzeba spiąć w całość.

Powiedz mi mieszkanko Wysokiej od kiedy istnieje plan odnosnie przebiegu WOW a od kiedy stoja wasze pierwsze bloki. Jesli potrafisz sobie odpowiedziec na to pytanie to wiesz ze WOW była planowana co najmioniej 10 lat wczesniej. Jesli natomias wierzysz w to co piszesz to powiedz mi któredy miała byc planowana WOW według Ciebie bo chyba nie wierzysz to zdanie

Dopatrzył się, że ma zostawiony korytarz pod drogę i usilnie próbuje wcisnąć w niego kawałek tej obwodnicy puszczając tam tranzyt.

 

Chcesz dalej dyskutować odpowiedz sobie na pytanie, kiedy była planowana WOW a kiedy Wasze bloki! - i to Ty odrób lekcje!!!.

M ŚwK

 

 

Odpowiedzi

Mieszkanka Wysokiej

#80 Re: Re:

2014-09-04 14:36:35

#79: - Re:  

Otóż musisz odzielić od siebie dwie różne kwestie: planowanie budowy WOW od planowania jej faktycznego przebiegu w terenie! Urzędnicy wykazali się sporą niekompetencją ponieważ (jak większość spraw w naszym kraju) zaplanowali, że ma być WOW, ale nie zaplanowali, którędy ma ona przebiegać i jak ma dokładnie wyglądać na całej trasie. A jak już zabrali się za planowanie  umiejscowienia WOW, to okazało się, że nie zadbali o odpowiednie korytarze (w pewnym momencie zrezygnowali nawet z "naszego" odcinka). Ale upieraj się bez sensu dalej przy swoim. Jak będziesz stała na zakorkowanym odcinku w Wysokiej, którego w żaden sposób nie będzie można poszerzyć, to może wtedy najdą cię odpowiednie refleksje. Pogrzeb sobie w całej dokumentacji, to może uwierzysz i przestaniesz mi zarzucać, że nie odrobiłam lekcji.