PETYCJA W SPRAWIE ZMIAN PRAWA GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO

Quoted post

zdenerwowany

#93 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-08 11:01

#91: zygmunt - Re: Re: Re: Re:  

 Jak jesteśmy przy tym ośrodku..Miejski Ośrodek Dokumentacji w Bielsku-Białej każdego traktuje jak potencjalnego oszusta.Jeżeli zgłosisz pracę geodezyjną - przygotują Ci ją za miesiąc - musisz dzwonić z pytaniem czy takowa jest przygotowana do biura obsługi interesanta. Jezeli tak , to musisz przyjechac do urzędu, zapłacić rachunek, potwierdzić zapłacenie u kobity w biurze obsługi interesanta, pójść do biura ośrodka dokumentcji pokazać powtórnie opłatę i prosić by pani łaskawie jeszcze tego samego dnia wysłała Ci plik swd na skrzynkę mailową-bo jak nie pójdziesz to pliki dostaniesz następnego dnia.Nie zapłacisz- nie dostaniesz dokumentów! Czy to ułatwia pracę? Po co wysyłają pliki na skrzynkę skoro muszisz wpierw być osobiście i zapłacić ? Ten ośrodek to jedna wielka porażka!

Odpowiedzi

Co raz bardziej zawiedziony geodezją

#94 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-08 12:08:35

#93: zdenerwowany - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Zgadzam się . Kiedyś złożyłem zgłoszenie wtórne, bo wydali za mało mapy (chociaż mieli załącznik graficzny dołączony). Po 3 tygodniach oczekiwania poszedłem tam i okazało się, że przez pomyłke to zgłoszenie zostało zarejestrowane od początku - czyli jakbym się nie upomniał, to czekałbym na materiały wyjściowe 2 miesiące (w sumie czekałem 1 miesiąc i 3 tygodnie). Mało tego, koszt za tę dodatkową mapę wynosił 1,50 zł i musiałem stać do kasy około pół godziny, bo akurat był termin płacenia podatków od nieruchomości i była kolejka - jakby nie mogli dołączyć tej opłaty do faktury końcowej.

Nie będę już wspominał o młodej pani w okularach od kontroli operatów - szkoda słów!

Kiedyś mapę dla klienta robiło się w 3-4 tygodnie od dnia zgłoszenia. Teraz trzeba na to 2 miesiące - przy dobrych wiatrach. SKANDAL!!!