Petycja w sprawie ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych

Quoted post


Gość

#1

2014-10-11 12:16

To jest chore że w XXI wieku zezwala się na takie barbarzyństwo.

Odpowiedzi

Gosia

#313 Re:

2014-10-16 12:09:24

#1: -  

"możliwość wykonywania zabiegów uniemożliwiających zwierzętom poddawanym doświadczeniom wydawania głosu w czasie bolesnych procedur doświadczalnych" - tego nawet sie skomentowac nie da!

Czaq

#1163  Bez sensu jest ta petycja

2014-11-03 01:05:52

 

. Nikt nie wykonuje procedur eksperymentalnych na zwierzętach w szkołach ponadgimnazjalnych, nikt nie eksperymentuje na dzikich i bezdomnych zwierzętach ani nikt nie przeprowadza dwukrotnie tego samego eksperymentu na tym samymzwierzęciu. Jeśli wykonywana procedura jest bolesna to jest wykonywana pod narkozą, więc zwierzę nie potrzebuje możliwości wydawaniu głosu. "W celu badania zaburzeń nerwowych i umysłowych" wykonuje się eksperymenty behawioralne, np. w klatkach Inteli Cage, które z reguły nie są bolesne. Wyjątkowo, kiedy wykorzystuje się bodziec awersyjny w postaci kopa prądem wtedy owszem można mówić o bolesnej procedurze bez narkozy (ale bez hardcoru), z tym że nikt nie wpuszcza myszki do takiej klatki w kagańcu czy innym ustrojstwie mający przeszkadzać zwierzątku w wydawaniu głosu. Odnoszę wrażenie, że ta petycja ma na celu przeforsowania tylnymi drzwiami czegoś zupełnie innego. Ba, do PE zgłoszono chyba nawet ustawę o całkowitym zakazie prowadzenia eksperymentów na zwierzętach. Może ta petycja to jakaś rozgrzewka?

Zwyczajny człowiek

#1456 Re: Nie!!

2014-11-16 09:33:48

#1: -  

 Jak można być taj okrutnym wobec zwierząt przecież to żywe istoty i czują tak jak my.Mam psa i nigdy bym nie pozwoliła go tknąć.Wedłyg mnie to jest nie normalne 

                                                                                                   Pozdro...

tictac

#1623 Re:

2014-11-25 17:52:17

NIENAWIDZĘ OKRUCIEŃSTWA. NASZYM OBOWIĄZKIEM JAKO LUDZI JEST OBRONA SŁABSZYCH I BEZBRONNYCH W TYM ZWIERZĄT!!!!!!!!!

 

Adam Grzybowski

#1729 PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE LINKU DO PETYCJI POMÓŻCIE DZIECIOM

2014-12-04 19:05:31

#1: -  

 PROSZĘ O WSPARCIE KAŻDY RODZIC MA PRAWO DO WYCHOWYWANIA SWOICH DZIECI ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.petycjeonline.com/signatures/opieka_naprzemienna_rownowazna/start/100

hello

#1770 Re:

2015-01-08 18:12:36

#1: -  

 
Witam, nazywam sie Martylyn Adams, prosze wrócic do mnie (martylynadam@hotmail.fr), mam cos bardzo waznego, która bedzie lubie dyskutowac z toba, prosze to sprawa jest pilna, a ja moge powiedziec wiecej o mnie, a takze wyslac moje zdjecia do ciebie, bede sie doczekac, aby uslyszec od ciebie.
Dzieki,
Martylyn

Hello, my name is Martylyn Adams, please get back to me at (martylynadam@hotmail.fr), i have something very important which i will like to discuss with you, please this matter is urgent, and i can tell you more about me and  also send my pictures to you, I will be looking forward to hear from you.
Thanks,
Martylyn

lola

#1893 Re:

2015-04-17 15:29:16

#1: -  

 z tego adresu wrcają maile :) kontakt@db.org.pl


Gość

#1932 Re:

2016-02-06 23:44:57

 

 Róbmy wiec badania na ludziach! Gdyby nie te testy to jeden z drugim by do 50 roku życia nie dożył! 

Creeper

#1956 Re:

2019-07-10 22:02:39