Budowa Cmentarza dla Zwierząt na terenie Krakowa

Quoted post

jan

#26 Dziwne

2014-11-03 22:48

Dlaczego jemy świenie i kruliki a chcemy celebrować śmierć kota. Jako wegetarianin zupełnie tego nie rozumiem. Chyba są inne potrzeby w mieście i nie jestem przekonany, czy za te stany emocjonalne powinnopłacić właśnie miasto. 

Odpowiedzi

Firhir

#41 Re: Dziwne

2014-11-17 09:27:11

#26: jan - Dziwne 

 Tu nie chodzi o celebrowanie śmierci kota, tylko o właściwy stosunek do towarzyszących nam zwierzęcych przyjaciół. Proszę nie mylić tych pojęć. Ponadto takie grzebowisko zwierząt utrzymywane jest z pieniędzy ludzi, którzy z niego korzystają. Miasto powinno tylko wydać zgodę na lokalizację takiego miejsca.

Ponadto, Panie Janie polecam lekturę słownika ortograficznego. Słowo "królik" pisze się przez ó!

ja

#49 Re: Dziwne

2014-11-21 20:48:39

#26: jan - Dziwne 

 A gdzie w petycji pisze ze miasto ma ponosic koszty ???/ Człowieku czytać ze zrozumieniem nie potrafisz???  Bo pisac poprawnie z pewnoscia nie umiesz! Zmien diete  bo mózg ci szwankuje

Tomas51

#100 Re: Dziwne

2015-05-07 20:57:11

#26: jan - Dziwne 

Nie czytałeś "buraku" że za pochówek pupila będzie płacił właściciel?  Na marginesie, króliki pisze się przez "ó".


Gość

#183 Re: Dziwne

2015-05-13 05:08:43

#26: jan - Dziwne 

 Wegetetariani i nei rozumie? To powiem Ci że żaden z Ciebie wegetarianin! Ja jestem weganka bo kocham zwierzęta i dlatego chce by cmentarz istniał skoro w takim rybniku może. Ludzie jedzàcy mièso majà wiècej empatii niż ty wièc to że nazywasz siebie wegetarianinem jest hipokryzjà i krzywdzi prawdziwych wegan I wegetarianin


Gość

#284 Re: Dziwne

2015-08-06 16:01:02

#26: jan - Dziwne 

 Jako wegetarianin powinieneś człeku szanować zwierzeta tak jak na to zasługuja. Skoro ich nie jesz to twe przekonania biora sie z emocjonalnego podejscia. Przypuszczam ,ze nie stales sie wegeterianinem z powodu odrzucenia bialka zwierzecego z powodu choroby chyba,ze jedyna w tym przypadku atakowanie innych milosnikow zwierzat to chorba psychiczna. A cmentarz nie bedzie refundowany tylko oplacany przez kazdego wlasciciela zwierzaka. W twoim przypadku wogole nie powinni cie pochowac na cmentarzu komunalnym za takie przekonania wegetarianin od dup... strony.