Budowa Cmentarza dla Zwierząt na terenie Krakowa

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Budowa Cmentarza dla Zwierząt na terenie Krakowa

Aleksandra Wołek
Autor petycji

#1

2014-11-03 12:28

Jestem za !

Gość

#2

2014-11-03 12:51

To bardzo potrzebna inwestycja.

Gość

#3

2014-11-03 12:59

Jestem ZA, dlaczego nie ? - przecież np. pies, to najlepszy przyjaciel człowieka.
Mały_Polak

#4 pfff

2014-11-03 14:24

Zdecydowanie lepiej zrobić cmentarz dla psów i kanarków , jak ufundować np ubrania i remont dla domu dziecka , lub jakiejś szkoły .Myślę że nasze zwierzaki napewno sa ważniejsze i lepiej wydać pieniadze miasta na nie jak na inne żeczy ..... paranoja 

paveleczek

#5 Re: pfff

2014-11-03 14:27

#4: Mały_Polak - pfff 

 Faktycznie mały z ciebie Polak.


Gość

#6

2014-11-03 14:32

Oby się udało

Gość

#7

2014-11-03 14:39

Popieram super pomysł

Gość

#8

2014-11-03 14:46

Bardzo szczytny cel. Nie wyobrażam sobie utylizowac mojego zwierzęcia, które bardzo kocham i jest częścią mojego życia. Ludzi nie utylizujemy więc czemu mielibyśmy robić to zwierzętom? Gdy mój kot umrze chciałabym ją pochować tak jak sobie na to zasłużyła. Godnie i z miłością.
Normalny

#9 Maly polak ma racje

2014-11-03 14:47

Oby pieniadze miasta były madzej wydawane jak na jakies widzi misie bo ja chce pieska pochowac . Dobry żart może jeszcze msze za dusze waszych pupili bedziecie chcieli ?? OOOO MASAKRA 

T

#10 Re: pfff

2014-11-03 14:50

#4: Mały_Polak - pfff 

Paranoją jest taki Polak, który nie zna podstaw ortografii.. Każdy ma prawo wspierać takie inicjatywy, jakie chce i na których mu zależy. Chcę mieć możliwość pochowania swojego pupila, bo dla mnie to pełnorawny członek rodziny.


Gość

#11 Re: Maly polak ma racje

2014-11-03 14:56

#9: Normalny - Maly polak ma racje  

 Jestem osobą niewierzącą, więc na mszach mi nie zależy, ale gdy ktoś nie ma swojego ogrodu i nie ma gdzie pochować zwierzaka to właśnie to miejsce mu to umożliwia. Ciężko potraktować swojego przyjaciela jak "śmiecia", którego można wyrzucić gdziekolwiek i zapomnieć..


Gość

#12

2014-11-03 15:10

popieram w 100%
Sylwia Solarz

#13

2014-11-03 15:21

brak w Krakowie cmentarza dla małych zwierząt. Jego brak stawia mnie jako rodzica w bardzo trudnej sytuacji wychowawczej: jestem zmuszona pokazać mojemu dziecku, że zmarłe zwierzę to rzecz, że można wyrzucić je jak zużyty przedmiot na śmietnik. Z pewnością nie jest to postawa jaką ja oraz inni mieszkańcy Krakowa będący rodzicami chcieliby, żeby ich dzieci kierowały się w przyszłości. Nie zapominajmy, że stosunek ludzi do zwierząt przekłada się na późniejsze postawy wobec ludzi. Podobne miejsca z powodzeniem funkcjonują w innych polskich miastach, w tym obok Warszawy, dlatego dziwi mnie fakt, ze w Krakowie zmuszani jesteśmy do łamania prawa i zakopywania naszych pupili pod osłona nocy, gdzie popadnie.


Gość

#14

2014-11-03 15:28

Jestem za!
Sara

#15

2014-11-03 15:37

Popieram w 100% tą petycję !!!  ja swoją ukochną Sunię rok temu musiałam pochować aż w Rybniku na cmenatrzu dla zwiarząt bo w Krakowie niestety takiego miejsca nie ma :(( !!!!!!!!


Gość

#16

2014-11-03 16:42

Bardzo dobry pomysł, jestem za.
jama

#17 Re: pfff

2014-11-03 17:35

#4: Mały_Polak - pfff 

 Weź polaczku słownik ortograficzny i puknij się w łeb....

ehh...

#18 Re: Maly polak ma racje

2014-11-03 18:02

#9: Normalny - Maly polak ma racje  

 Oj mały kretynku bez uczuć. Pewnie jesteś zakompleksionym grubasem, któremu mama nigdy nie pozwoliła mić zwięrzęcia bo by je zamęczył i jedyne co robiłeś to mordowałeś kurczaka w Tamagotchi. Smutne, że tacy ludzie jak ty istnieją bo nie są w stanie sobie wyobrazić co czują ci, którym odszedł ich czworonożny przyjaciel. Zbyt prosty jesteś, żeby to ogarnąć ale cóż zrobić - wegetuj sobie w tej tej naszej zaściankowej polszy - na szczęście mentalność ludzi powoli się zmienia i za jakieś 20-30 lat powinno tu być już całkiem znośnie...


Gość

#19

2014-11-03 18:08

JESTEM ZA. NIECH CESARSKO-KRÓLEWSKIE STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW BĘDZIE TAKIM NA MIARĘ XXI WIEKU.
DOŚĆ ZMUSZANIA OPIEKUNÓW ZWIERZĄT DO ŁAMANIA PRAWA,CZYLI GRZEBANIA ZWIERZĄT POD OSŁONĄ NOCY NA MIEJSKICH SKWERKACH, DOŚĆ WYMUSZANYCH UTYLIZACJI, DOŚĆ WYWOŻENIA ICH NA CMENTARZE DO WARSZAWY CZY WROCŁAWIA.

Gość

#20

2014-11-03 18:39

Wiekszosc ludzi nie godzac sie na "utylizacje" swych zwierzecych przyjaciol i tak zakopuje je po zmroku w parkach ,na skwerach czy gdzie indziej. Higieniczniej bedzie stworzyc jedno miejsce do tego przeznaczone,miasto zarobi a ludzie beda szczesliwsi.
Kindziorek

#21 Re: pfff

2014-11-03 18:51

#4: Mały_Polak - pfff 

 Wiesz,

ja jestem jak najbardziej za tym, żeby wybudować cmentarz dla zwierząt. I to z kilku powodów.

Po pierwsze, miło jest pójść na grób swojego pupilka i powspominać chwile, w krórych był z nami.

Po drugie lepiej, żeby był cmentarz ze względów higienicznych. Bo do tej pory albo wyrzucają zwierzęta do koszy, lub chowają w parkach itp. Nigdy nie wiadomo, kto i kiedy to odkopie.

Sama pomagam z moją Mamą bezdomnym i rodzinom wielodzietnym i Dzieciakom. kilka razy w roku kupujemy rzeczy dla biedniejszych. I nie zastanawiamy się przy tym, że my same przez pare dni możemy mieć puściejszą lodówkę.

Nie chodzi tu o chwalenie się. Chciałam pokazać, że można pomagać kazdemu. Wystarczą tylko chęci :)

Więc nie ma przeszkody do tego, żeby wybudować cmentarz dla zwierząt - bo to jest BARDZO DOBRY POMYSŁ i pomoże nie jednemu człowiekowi w rozstaniu ze swoim PRZYJACIELEM.

 


Gość

#22

2014-11-03 18:56

To niezwykle ważne, aby w tak wielkim mieście jak Kraków powstało miejsce, gdzie ludzie będą mogli pochować i odwiedzać swoich czworonożnych przyjaciół. To dla nas zwierzolubów bardzo istotna kwestia

Gość

#23

2014-11-03 19:52

To bardzo mądry i niezwykle potrzebny pomysł!

Gość

#24

2014-11-03 20:20

Podpisuję się pod petycją. Uważam, że cmentarz dla zwierząt jest niezbędny w Krakowie.

Gość

#25

2014-11-03 20:28

wszyscy normalni ludzie są ZA , pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka , jak pokocha to na zawsze i bezwarunkowo , więc czemu odmawiamy takiemu stworzeniu tego co dajemy niezasługującym na to ludziom.... ???