PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post


Gość

#2309 Na nic się zda liczenie na cud czy na wybawiciela.Religia i polityka jednakowo winne zniewolenia.

2014-11-11 16:35

Wszelkie kościoly, rządy i administracje państw świata są zarejestrowane na poniżej podanym miejscu w Waszyngtonie !!!

Religia i polityka jednakowo winne zniewolenia ludzkości, zniewolenia Narodu Polskiego !

Wróg Narodu Polskiego ukrywa się nie tylko w polityce i administracji ale także strukturach kościoła katolickiego i kościołów innych wyznań.

 

 Szanowna Pani Bejda !


Jestem bardzo zaniepokojona tym, ze dobroduszni i naiwni "wierni" roznych odlamow religijnych w tym i tego najwiekszego katolickiego w Polsce nadal podchwytliwie prowadzeni sa na zaglade poprzez stworzone do tego organizacje czyli geszefty religijno - polityczne i z ktorych to podaje narazie tylko jeden DOWOD REJESTRACYJNY, bo niegdys bylam tez "tradycyjnie" zmuszona jako dziecko  poddawac sie w tej ponizszej "firmie" "praniu mozgu" wraz z bezmyslnym czekaniem na "cud" czy "wybawiciela" : 

Tu wyjasnienie "przemyslowego" klucza powyzszego klucza aktywnosci SIC 8661 czyli szczegolowego opisu dzialalnosci powyzszego "biznesu religijnego" , gdzie w tym przypadku chodzi tylko i wylacznie o "obrobke duchowa" bydla roboczego czyli o kompletne wylaczenie jego instynktu samoobronnego.


Oczywiscie przy znajomosci tych niepodwazalnych faktow wraz z dowodami nie ma co liczyc na "cuda" czy tez "pomoc", bo przeciez kazdy "Caritas" jest rowniez gieszeftem przynoszacym dochody dla "rasy panow" :

Przyklad z archidiecezja katowicka wzielam z mojego "podworka", bo oczywiscie wszelkie koscioly, rzady i administracje panstw swiata sa zarejestrowane na powyzej podanym miejscu w Waszyngtonie !!!

"Puszczanie pary w gwizdek" - tak nazywaja "panowie" tego swiata pisanie wszelkich prosb i petycji, ktore sa przez nich wysmiewane i ignorowane, bo ludzie dalej "wierza" w "prawo" tez stworzone na uzytek "wladzy panstwowo- religijnej"  i jak do tej pory bezkarnie stosowane do wielkiej rzezi, zniszczen i grabiezy na calym swiecie.

Mam nadzieje, ze te "klucze zniewolenia" pozwola Pani i wspolpracownikom otworzyc oczy i umysl na rzeczywistosc tak zdeformowana przez podstepnych wewnetrznych wrogow ukrywajacych sie w twierdzach "religii" i "polityki" oraz wywolaja zmiane taktyki przy pozbyciu sie ich na zawsze.

Z wyrazami szacunku

 

Odpowiedzi


Gość

#2310 Re: Na nic się zda liczenie na cud czy na wybawiciela.Religia i polityka jednakowo winne zniewolenia

2014-12-01 22:47:13

Drogie Panie !
Oczywiscie jestem calym sercem i dusza za tym, co z taka cywilna odwaga i bezkompromisowoscia czynicie dla calej Polski i swiata.
Przyznaje, ze nie znam od podszewki tej calej spirali z przykrosciami, ktora Wam serwuja co poniektorzy "bohaterowie" w obrazaniu Was, po "mesku" odwaznych kobiet, bo nie pasuje im to do obrazu z meskim patentem na walke z wrogiem. Dlatego tez to cale blogowe pomieszanie z poplataniem wraz z osobistym obrazaniem Pan swiadczy o niedojrzalosci emocjonalnej niektorych facetow zachowujacych sie jak ....koguty na ringu . Na blogu Astromarii jakis facet napisal mi, ze "walke" powinnam zostawic dla "mezczyzn", dla "wojownikow", ha, ha !