List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk

Quoted post


Gość

#327 Re: Re: Re:

2015-03-24 19:43

#326: . - Re: Re:  

Panie Profesorze, zlituj się Pan wreszcie z tym "nas studentow", chociażby przez wzgląd na tych, którzy nadali Panu stopnie naukowe (bo tytulu - i to nie doktora, bo taki nie istnieje - zdaje się, Pan wciąż nie ma, tak jak lżony tu CW.... który owego tytułu JESZCZE nie ma....).... wstyd....

Odpowiedzi


Gość

#329 Re: Re: Re: Re:

2015-03-25 06:51:46

#327: - Re: Re: Re:  

 Tytułu Pan dr hab Wójcik także nie ma bo przecież nie jest żadnym profesorem. Ma takie stanowisko w INE po prostu.


Gość

#330 Re: Re: Re: Re:

2015-03-25 06:54:08

#327: - Re: Re: Re:  tak jak lżony tu CW

 - a cóż to za poziom dysputy?

DNO i chamstwo zwyczajne !!!

.

#339 Re: Re: Re: Re:

2015-03-25 16:00:51

#327: - Re: Re: Re:  

Dziękuje, za to, że nazywa mnie Pan; profesorem, może dlatego iż uznał Pan moje wypowiedzi za kompetentne i utrzymane na wysokim poziomie (nie ukrywam ale mnie przyszłego doktoranta taka nobilitacja napawa dumą).

Szkoda tylko, że nie wiadomo czy dzięki działaniom Pana idola „Destruktora Instytutu Ekonomicznego”, ja nie będę miał (oby nowe władze PAN nie dopuściły do tej sytuacji) możliwość zostać doktorem.

Mam nadzieje, że nie uda wam się dokończycie dzieła i doprowadzić do całkowitego unicestwienia Instytutu. Niestety i tak już swoje już zrobiliście, wartość tytułu doktora w INE PAN niedługo jeżeli dalej będziecie tak działać, dorówna wartości licencjata na powiatowej uczelni w Pcimiu Dolnym. Przepraszam jeżeli pisze za mocno jednak jestem zdruzgotany tym co obserwuje. Tyle lat pracy, zainwestowane pieniądze, czas i co?

Jest mi bardzo przykro, że po tym co nam studentom zgotowaliście macie czelność, chlubić się i wychwalać nawzajem. (ach, ech jacy my wspaniali).

Wstyd.

Jeżeli „nas studentów” Pana drażni (może słusznie powinienem wypowiadać się za siebie) ja student. Pytam co my studenci wam zrobiliśmy, za co gotujecie nam ten los?