NIE dla "Nocnych Wilków" НЕТ для "Ночных волков" PL, RU, EN

Quoted post


Gość

#232

2015-04-13 19:48

1/Znam rosjan-pracowałem z nimi kilka dobrych lat.
2/Amatorsko znam historię Rosji.
3/Coś w tym jest,że Rosjan nie lubią na całym świecie.Mam na myśli ludzi pracy.Uważają ich za coś od siebie gorszego.
4/Rosjanie wyrządzi Polakom (mam na myśli prawdziwych Polaków a nie przybłędów mówiących po polsku) wiele krzywd,których nigdy im nie zapomnimy.
5/Ten wjazd to jest macanie,na ile mogą sobie pozwolić.Da im się palec,będą chcieli dłoń,potem rękę itd.
6/Wiem od nie żyjącego już teścia,który walczył od bitwy pod Lenino do zdobycia Berlina,że były próby zmuszenia Polaków aby zamiast orzełka na czapkach nosili gwiazdę.

Odpowiedzi

zetec

#237 Re:

2015-04-13 20:49:09

#232: -  

 Może przeanalizuj najpierw to gdzie lubią Polaków? Bo z tego co mi wiadomo to Niemcy klną na złodziejstwo Polaków jak i na całą Strefę Schengen. Z tego co słyszę z doniesień medialnych nie trwaia nas w całej UE. Wszędzie jesteśmy problemem ( tak samo w UK czy Irlandii albo Holandii).

W Niemczech spotkałem się z sytuacja gdzie slowa "złodziej" było taktowane zamiennie ze słowem "Polak".Ot taki synonim. Jako ze podróżuje po Europie widze jak jest. Rosjanie są wszędzie szanowani. Moze i przez to ze dużo wydają ale są. Polak raczej nie. Rosjanie wyrządzili Polakom dużo krzywd? Kórzy Rosjanie? Bo gdybyś amatorsko nawet znał historie to byś wiedział że 80% wszystkich ofiar stalinimzu i komunizmu stanowili sami Rosjanie. I którzy to wyrządzili Polakom tak wiele krzywd? Co ci umierali w Gułagu na archipelagu Gułag?  Owszem była część Rosjan która wyrządziła Polakom wiele krzywd.... Ale jakoś nie widzę w twoim komentarzu słowa o tym ze Ukraińcy też wyrządzili Polakom wiele krzywdy. Że stali na wieżyczkach strażniczych niemieckich obozów koncentracyjnych w Polsce. A moze tak nie było?