Ratujmy sklepiki szkolne

Quoted post

obiektywny

#20 Re:

2015-08-15 07:54

#19: Uska

Miliście mozliwość pisania do konfederacji Lewiatan do ministerstwa gospodarki i żywności. Powiem tak ja i znajomy wysłaliśmy do około 200 osób adresy meilowe i kontakty, aby powysyłać sprzeciwy. Dostali to sklepikarze,vansellerzy,hurtownie i  z tych ponad 200 osób napisało meile 7 osób , bo dostaliśmy odpowiedzi z załącznikami do tych osób. Czyli jakieś 3 procent, więc co Wy chcecie piszecie tu na forum w komentarzu co nie trafi do tych pracujących na alibi zwolenników (Platfusów) biedronek czy żabek. Nawet na tych śmiesznych petycjachonline jest nas 250 osóba na kraj prawie 40 milionowy i co Wy chcecie? Ilu ma każdy z Was znajomych,osób w rodzinie itd już teraz na tej akcji powinno być minimum 10 tysięcy podpisów,żeby cokolwiek znaczyć. 200 osób kopacz to znajdzie w przeciągu 5 minut, którzy zahejterzą ibędą śmiać się dalej i mówić o ku...pysznych warzywach i owocach z szajsbronki.

Odpowiedzi

sla

#22 Re: Re:

2015-08-18 13:51:23

#20: obiektywny - Re:  

 Szkoda że nie otrzymałam takiego maila bardzo chętnie zgłosiłabym swój sprzeciw. Sprawa jest słabo nagłośniona bo wszyscy myślą że teraz nie będzie w sklepikach tylko chipsów,coli i hamburgerów. Nikt nie bierze pod uwagę tego że dzieci oprócz kanapek i owoców po długim siedzeniu w szkole szczególnie jak jest okres klasówek i sprawdzianów chcą zjeść coś z czekoladą.


Gość

#59 Re: Re:

2015-08-28 05:51:50

#20: obiektywny - Re:  

 Niestety nie otrzymałam takiego meila, prawda jest taka,że trudno nam się zjednać ,bo nie jesteśmy zrzeszeni i nie mamy ze sobą kontaktów. A może wiekszość z nas dała sobie spokój i już w lipcu poszli na zasiłki. 

kazio

#77 Re: Re:

2015-08-31 21:51:00

#20: obiektywny - Re:  

 Mamy jeszcze wyjście - powiadomcie całe swoje rodziny , znajomych i przyjaciól aby w pażdzierniku nie głosowali za PO - może po wyborach się zmieni.pozdrawiam.