Myśliwy to nie morderca przyrody, to nie szkodnik.

Quoted post

Ania

#211 Re:

2016-01-18 05:43

#1: -  

 Mysliwi to wariaci, niebezpieczni dla spoleczenstw! Zabijaja dla przyjemnosci! Twierdza, ze zawsze tak bylo... kiedys zawsze obcinano glowy na rynkach miast, i nie znaczy to, ze teraz tez musimy tak robic! Zaden mysliwy nie poluje z glodu, tylko dla rozrywki! Zabija kogos, kto chc zyc i ma do tego proawo, zabija w imie zabawy! STRASZNE I SADYSTYCZNE! Nigdy nie zgodze sie na taki stan rzeczy!

Odpowiedzi


Gość

#218 Re: Re:

2016-01-18 09:17:33

#211: Ania - Re:  

 A może zjesz schabowego? Bo przecież świnię można sobie zabić i ona nic nie czuje, prawda? No chyba, że jesteś weganinem, wtedy masz prawo do takiego zdania na temat zabijania zwierząt. Natomiast jeżeli lubisz kiełbaskę to jesteś obłudnikiem. Smacznego.

freddy

#375 Re: Re:

2016-01-19 22:47:00

#211: Ania - Re:  

 Prawdę mówiąc to żeby być myśliwym i posiadać broń to trzeba mieć badania psychologiczne. Więc wariactwo wykluczone. A Ty masz takie badania? Nie dałabyś rady, bo masz problemy z emocjami. Zabijać dla zabawy? Taki argument może powstać tylko w umyśle sadysty. Myślisz, że strzela się z zimną krwią? Każdemu serce mocniej bije. Mordercy? Znasz jakiegoś myśliwego? Pewnie codziennie ocierasz się o takich i nawet nie przypuszczasz, że ktoś jest myśliwym. Chcesz walczy ć o prawa zwierząt? To walcz z planami zagospodarowania przestrzennego, bo zabierają zwierzynie przestrzeń do życia. Załóż gospodarstwo rolne, posadź ziemniaki albo kukurydzę, zapitalaj cały dzień a jesienią przyjdą jelenie albo dziki i wygolą Ci cały Twój dorobek. Wtedy odkryjesz w sobie bestię i nie zastrzelisz dzika tylko zarżniesz go kosą albo będziesz błagać myśliwych żeby odtrzelili szkodniki, bo Ci dzieci będą głodem przymierać.