Dragon Ball w telewizji

Quoted post


Gość

#4078

2016-05-24 12:31

do Goku ssj 5 orginał :

 ktoryś tam roku były koszulki w dragon balla Z w CROPIE w Jeleniej Górze i w innych miastach też , na początku za 60zł , a po jakimś czasie za 10 zł pomyslałem sobie ze kupię za 10 , kupiłem i cieszyłem się ale nie za długo , albo pech albo były fuszerki chodzi o nadruk postanowiłem ją wyprać niestety nadruk się sprał a to była czerwona koszulka i została biała plama po postaci Moze ktoś miał podobną sytuacje

owszem są na allegro koszulki np. smocze kule i wiele innych , tylko szkoda ze nie ma tych gadżetów lub bardzo mało jest w sklepach na mieście,

(dragon ball super) nie bardzo znam , bardziej znam dragon ball Z i GT , owszem w internecie , na youtubie aż sie roi od dragon balla i bardzo dobrze , a boli mnie to że praktycznie w polskiej telewizji nic oficjalnie nie mówią o dragonballu może się mylę , na axn spin puszczą dragonballa kai z  ale i tak nie jest kompletny ja jestem zdania aby puścili oficjalnie w polskiej telewizji dragon ball , dragonball Z i Dradonball GT z japońskim dubbingiem i polskim lektorem

POZDRAWIAM

Odpowiedzi

Goku ssj 5 orginał

#4079 Re:

2016-05-24 15:26:40

#4078: -  

ok kumam  , jeśli moge cie prosić daj linka gdzie w sklepach są kadzety z dragon balla . Chłopie ja mam dres  z DB i do tej pory świetnie sie trzyma [ a ma 6 \ 7 lat ]  i 5 podkoszulek z knj goku prócz tego mam bidon i budzik . I podzuszke z goku dużą  i ręczki z DB .  Co do puszczenia z japońskim lektorem , DB nie jestem przekonany bo nie wiem czy ktoś japoński zna . Bardziej wolałbym aby był z naszym lektorem . 

 

Pozdrawiam