Protest przeciwko koncertowi zespołu Haydamaky w Tomaszowie Lub.

Quoted post

?

#94 Re:

2016-05-26 19:05

#92: -  

 Polski faszyzm ??? Jakieś konkrety możesz podać ? Czy to Polacy zbudowali obozy koncentracyjne ? Może to Polacy usłużnie pełnili w nich funkcje strażników ? Może to Polacy dokonali na swoich sąsiadach bestialskich rzezi wyrzynając całe wsie ? Może to Polacy czczą masowych ludobójców ??? Poza tym - faszyzm to był we Włoszech, w Niemczech był nazizm a banderyzm i ogólnie ideologia którą kierowali się i jak się okazuje kierują się nadal ukraińscy szowiniści to coś co łączy w sobie cechy i nazizmu i faszyzmu. W Polsce była jedynie endecja czyli narodowa demokracja ale nikt z endeków nie miał takich pomysłów jak wyrzynanie danych grup ludności czy budowanie komór gazowych. Polski nacjonalizm przy ukraińskim to wręcz lajcik.

 

Odpowiedzi


Gość

#95 Re: Re:

2016-05-27 06:42:20

#94: ? - Re:  

 A wielu endeków zginęło w hitlerowskich obozach koncentracyjnych. A co najmniej trzech zostało odznaczonych przez Żydów medalem za ratowanie ich podczas wojny.

Żadna polska organizacja polityczna czy zbrojna w czasie wojny nie miała w progaramie wyrżnięcia jakieś narodowości na danym terenie. Akcej odwetowe zrozumie tylko ten kto wtedy żył. Nie wiem jakby człowiek postapił gdyby zdejmował dzieci ze sztachet


Gość

#100 Re: Re:

2016-05-28 16:42:53

#94: ? - Re:  

"Ukraina nigdy nie istniała i istnieć nie będzie! Mam nadzieję że Rosjanie was zniszczą czego życzę z całego serca."

"gonic to scierwo ukropskie"

"Jedyne wyjście obecnie to tylko wziąć w leasing bombę atomową"

"Niech się koncert odbędzie a po koncercie wpierdal!"

"wyrżnął bym ścierwo co do jednego" 

 

Jakież to niewinne i wspaniałe. Jaka piękna patryjotyczna postawa! Wielkie brawa! Właśnie tak prawdziwy Polak powinien postęować - napier*alać każdego kto nie Polak!

Nie mam racji drodzy sygnatariusze - prawdziwi, walczący o wspaniałą, czystą narodowościowo Polskę?

 

Siła i horror!