Protest przeciwko koncertowi zespołu Haydamaky w Tomaszowie Lub.

Quoted post


Gość

#110 Re:

2016-05-29 16:52

#106: -  

I też do wypowiedzi spod #105.

Jeżeli nie wiecie o co chodzi - to do książek! Wierzchowiny, Gorajec, akcja Wisła e.t.c. Oprócz akcji odwetowych, były dokonywane mordy na Ukraińcach w celu "oczyszczania Polski wschodniej". Zagrożeniem dla nas były wtedy ukraińskie niemowlęta, dzieci, kobiety i w tym około 15% mężczyzn.

Obrona Polaków - tak, mordowanie jakiejkolwiek narodowości w celu "oczyszczenia terenu" - zdecydowane NIE.

Nie mam zamiaru Was uczyć, szczególnie, że debata powinna traktować o koncercie zespołu Haydamaky i o tym, że dla niektórych z Was Ukrainiec to samo co banderowiec, a banderowiec to to samo co np. rzeź wołyńska. Ot, takie niewinne połączenie w celu usprawiedliwienia swoich nacjonalistycznych zapędów?

Jak zapowiadałem kilka komentarzy wyżej - kończę tą czczą rozmowę. Te przytyki w moją stronę, na prawdę nic Wam nie dadzą. Pokazują tylko, albo Wasze ograniczone wiadomości w temacie, albo fakt, że ta manipulacja przegrywa z logiką.

Myślący pariota (POLAK)

Odpowiedzi

ps

#112 Re: Re:

2016-05-29 17:59:48

#110: - Re:  

 "Polak", który wybiela zbrodniarzy banderowskich i ich gloryfikatorów ha ha ha ha...