Selena Gomez - koncert w Polsce

Quoted post


Gość

#161

2011-11-02 00:25

Selena Gomez to jest miernota artystyczna taka sama jak i Biber. To sa twory czysto komercyjne skierowane na konkretny przedzial wiekowy i inteligencji(lub calkowicie pozbawiony) . Dlatego jestem przeciwny temu aby lansowac takie "cos" w naszym kraju. A wy dzieci lepiej zajmijcie sie nauka a nie wypisywaniem takich bzdetow. NIE! DLA SELINY. Jestem PRZECIW!!!

Odpowiedzi


Gość

#163 Re:

2011-11-02 16:16:06

#161: -

Zamknij swój parszywy pysk i mnie nie wkurzaj..!!! Sam jesteś miernotą artystyczną głąbie!!!! Nie znasz seleny to nie masz prawa jej oceniać w taki sposób. A tak wgl to sam się ucz.. nie będziesz mi mówić co mam robić..!!!! i szczerze mówiąc mam w DUPIE te twoje uwagi do seleny. Rozumiem że morze ci nie pasować jej muzyka, bo każdy ma swój gust ale żeby tak się o niej wyrażać to jest skandaliczne..!!!! Spierdalaj na drzewo wywłoko i nie wracaj..!!


Gość

#164 Re:

2011-11-02 16:18:50

#161: -

Nie nazywaj mnie dzieckiem i innych fanów seleny!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś dziecięcym dupkiem i tyle.


Gość

#170 Re:

2011-11-03 19:13:25

#161: -

; P idioci idiotami zostają i nic do tego nie mają : / Miernotą artystyczną to ty jesteś panie 'AntySel' ; P