Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post

KATEK

#226 Re: Nie dla hajterstwa

2017-08-21 18:10

#122: też tata - Nie dla hajterstwa 

 Dokładnie ,nie da się być obiektywnym dla siebie samego ,ja jestem spokojna .Mam wzorowe opinie ze szkół dzieci ,zarzynam się aby im było dobrze ...Nie mam nałogów e papieros tylko) ,ani wyroków.Dzieci wzorowo się uczą mimo że córka niedosłyszy ,jest najlepszą uczennicą w klasie.Ich ojciec niedojrzały emocjonalnie ,szantażysta ,kibic,symuluje leczenie na depresję w sprawie o alimenty ,następnie wymaga uregulowania kontaktów z dzieckiem,opinia miażdżąca od kuratorki,jego uprzedzila o wizycie ,zawalił całą .Zamiast skupić się na poczuciu skruchy i chęci wynagrodzenia dzieciom krzywd ,wyrok za maltretowanie,karta niebieska,obgadał mnie na dodatek sprzecznie z tym co podał w piśmie procesowym alimentacyjnym .Logika na poziomie geniuszu strategi.W RODK..Kontakt z dziecmi w sali do tego przeznaczonej ,praktycznie jak z obcym...A  i tak jestem pewna że bedzie robił za Rejtana którego niszczą kobiety w zmowie ...Jeżeli zażądają udziału w Terapi ofiar przemocy ,poddam się jej .Nie czuję się skrzywdzona ,staram się być obiektywna na tyle na ile się da .Testy robiłam w 15 min,sama jestem ciekawa co w nich wyjdzie .Jeżeli ma się czyste sumienie ,nie zrobi mi nikt krzywdy,może to być naiwność ale intensywnie pracuję z dziecmi swoimi i wiem że Ci ludzie nie mają złych intencji.

Odpowiedzi

Katek

#227 Re: Re: Nie dla hajterstwa

2017-09-06 19:48:35

#226: KATEK - Re: Nie dla hajterstwa 

 Dostałam opinię dzisiaj ,trochę dziwne w sumie uczucie czytać o sobie samym.Ale nie mam zastrzeżeń ,naiwność nie jest taka zła