Stop bezprawnym badaniom w RODK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop bezprawnym badaniom w RODK

KATEK

#226 Re: Nie dla hajterstwa

2017-08-21 18:10

#122: też tata - Nie dla hajterstwa 

 Dokładnie ,nie da się być obiektywnym dla siebie samego ,ja jestem spokojna .Mam wzorowe opinie ze szkół dzieci ,zarzynam się aby im było dobrze ...Nie mam nałogów e papieros tylko) ,ani wyroków.Dzieci wzorowo się uczą mimo że córka niedosłyszy ,jest najlepszą uczennicą w klasie.Ich ojciec niedojrzały emocjonalnie ,szantażysta ,kibic,symuluje leczenie na depresję w sprawie o alimenty ,następnie wymaga uregulowania kontaktów z dzieckiem,opinia miażdżąca od kuratorki,jego uprzedzila o wizycie ,zawalił całą .Zamiast skupić się na poczuciu skruchy i chęci wynagrodzenia dzieciom krzywd ,wyrok za maltretowanie,karta niebieska,obgadał mnie na dodatek sprzecznie z tym co podał w piśmie procesowym alimentacyjnym .Logika na poziomie geniuszu strategi.W RODK..Kontakt z dziecmi w sali do tego przeznaczonej ,praktycznie jak z obcym...A  i tak jestem pewna że bedzie robił za Rejtana którego niszczą kobiety w zmowie ...Jeżeli zażądają udziału w Terapi ofiar przemocy ,poddam się jej .Nie czuję się skrzywdzona ,staram się być obiektywna na tyle na ile się da .Testy robiłam w 15 min,sama jestem ciekawa co w nich wyjdzie .Jeżeli ma się czyste sumienie ,nie zrobi mi nikt krzywdy,może to być naiwność ale intensywnie pracuję z dziecmi swoimi i wiem że Ci ludzie nie mają złych intencji.

Katek

#227 Re: Re: Nie dla hajterstwa

2017-09-06 19:48

#226: KATEK - Re: Nie dla hajterstwa 

 Dostałam opinię dzisiaj ,trochę dziwne w sumie uczucie czytać o sobie samym.Ale nie mam zastrzeżeń ,naiwność nie jest taka zła

ANNA

#228 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2017-09-13 21:42

#152: - Re: Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 LUDZIE CO SKURWYSYNSKI8 PASTUSZKA ROBI Z LUDZMI. DZIALA  SKURWYSYN NA ZLECENIE POLSKIEGO RZADU, SKURWYSYN MA ZONE W KIELCACH ZE SCHIZOFRENIA ,MOWIE O ZBIGNUIEWIE PASTUSZCE PSYCHIATRZE Z KIELC, KTORY WPISZE CI WSZYSTKO W PAPIERY JAK MORDERCY POLSCY ZLECA MU, MORDERCY Z POLSKICH SLUZB SPECJALNYCH I ZYDZI. ZNISZCZY CIE, ZAMKNIE DOZYWOTNIO W ZAKLADZIE, SKURWYSYN WYDAJE WYROKI POLITYCZNE NA LUDZIACH NA ZLECENIE POLSKICH SLUZB SPECJALNYCH. LUDZIE SKURWYSYN WPISAL MI AUTYZM PO 2 MINUTACH BADANIA. SUKINSYN ZBIGNIEW PASTUSZKA ZNISZCZYL MI KARIEREW ,DZIECKO, SUKINSYN RAZEM Z RODK I SADEM W KIELCACH ,NIE MAM PRAWA W SZKOLE NAWET DZIECXKU POMACHAC, SUKINSYN NISZCZY LUDZI NA ZLECENIE POLSKICH SLUZB SPECJALNYCH.

ANNA

#229

2017-09-22 16:15

ZBIGNIEW PASTUSZKA  PSYCHIATRA Z KIELC, MORDERCA ,KTORY NA ZLECENIE POLSKIEGO RZADU WSPOLPRACUJACEGO Z TRUMPEM ,KRYMINALISTA I GANGSTEREM ZYDOWSKIM, SUKINSYNY POLSKIE , KRWAWE SKORUMPOWANE SUKINSYNY SPRZEDALY MI DZIECKO.  ZBIGNIEWIE PASTUSZKA PSYCHIATRO Z RODK W KIELCACH , SUKINSYNU PO DWOCH MINUTACH PYTAN O INFORMACJE POLITYCZNE WPISALES MI CIEZKI AUTYZM  . TY SUKINSYNU TY ,KRYMINALISTO DZIECKO PRZYSZLO MI PO ROKU GLODNE, SUKINSYNU TWOJE DIAGNOZY LEKARSKIE NISZCZA LUDZI.Z TWOJA DIAGNOZA NIKT NIE CHCE MI DAC DZIECKA,  MORDERCO Z AUTYZMEM WYSLALES MNIE DO ANGLII GDZIE ANGOLE PRZEZ DWA LATA NIE DALI MI JAK PSU DO SZKOLY ISC TY SUKINSYNIE, DZIALAJACY NA ZLECENIE SZMATLAWEGO POLSKIEGO RZADU ,DUDY CO SIE POLSCE NIE UDAL. SUKINSYNU TY DWIE MINUTY PYTALES MNIE O WIADOMOSCI POLITYCZNE PO CZYM WPISALES MI SCHIZOFRENIE I CIEZKI AUTYZM, SUKINSYNU ZYDOWSKI TWOJE ZYDOWSKIE DIAGNOZY MORDUJA LUDZI.  JESTEM BYLA SYNOWA ANGIELSKIEGO POLITYKA DAVIDA SPARKSA ,KTOREGO ZROBILI LIDEREM LGA PARTII, NA POTRZEBY DONALDA TRUMPA I AMERYKI , KTOREJ DUPE LIZE SZMATLAWY DUDA.

ANNA

#230

2017-09-22 16:42

SUKINSYNY POLSKIE KASUJA WYPOWIEDZI JAK IM SIE PODOBA. MNIE SPRZEDALOI CORECZKE, PRZYSZLA POM ROKU GLODNA, SUKINSYNIE ZYDOWSKI ANDRZEJU DUDO, KRYMINALISTO, PROSZE POLSKE OD DWOCH LAT O POMOC, SUKINSYNU, KTORY TEZ MASZ CORKE, A LIZESZ DUPE DONALDOWI TRUMPOWI, KTORY ZNISZCZYL MI DZIECKO, MOIM BYLYM TESCIEM JEST DAVID SPARKS LGA LIDER, SUKINSYNU, WYMAZUJESZ TE PETYCJE JAK TYLKO CHCESZ ZE SKORUMPOWANYM POLSKIM RZADEM, CO WYDAJE WYROKI POLITYCZNE NA LUDZIACH JAK CHCE. ZBIGNIEW PASTUSZKA PSYCHIATRA Z KIELC WPISAL MI CIEZKI AUTYZM PO DWOCH MINUTACH PYTAN O WIADOMOSCI POLITYCZNE.

VeraSeend

#231 Стволовин - спрей молодости со стволовыми клетками

2017-10-10 20:59

Стволовин новая разработка для молодости вашей кожи. Стволовые клетки растений - революционное средство для омоложения.
Концентрация полезных веществ в растительных стволовых клетках в десятки раз превышает их содержание в обычных фитоэкстрактах.

http://kshop2.biz/L60OPR/ - ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ

Спрей молодости со стволовыми клетками Стволовин
Куда уходит молодость? Это риторический вопрос, который задает себе каждая женщина после 35 лет. Круги под глазами, защипки вокруг губ, углубившиеся носогубные складки – это все выдает возраст, убавляя уверенность в себе. Что же делать? Ложиться под нож хирурга? Ни в коем случае! Достаточно знать, где купить спрей Стволовин, который справляется с проблемой старения кожи на раз-два. Это средство появилось не так давно, и известно пока только в узких кругах. Но мы откроем вам все секреты этой новинки косметологической индустрии, чтобы у каждой женщины появился шанс вернуть себе молодость.

Что мы знаем о стволовых клетках
Высокая эффективность спрея связана с содержанием в нем стволовых клеток – это незрелые клетки, которые образуются самыми первыми. То есть как только произошло оплодотворение яйцеклетки сперматозоидом, образуются именно стволовые клетки, закладывающие основу будущей кровеносной и других систем. Термин впервые появился в 1908 году. Российский ученый Александр Максимов назвал стволовую клетку «родоначальницей всех элементов крови». Позже выяснилось, что стволовые клетки способны замещать любую ткань, в том числе коллаген и эластин.

Но с возрастом количество этих ценных клеток стремительно уменьшается, растрачиваясь на различные проблемы, связанные со здоровьем. Поэтому необходимо пополнять запас. И проще всего делать это местно. В данном случае, поможет применение Stvolovin – средства, которое запускает процесс активации клеток кожи, замедляя процесс визуального старения. Вы избавляетесь от морщин и выглядите значительно моложе своих лет.

Показания к применению спрея Стволовин
Крем Стволовин рекомендован к использованию у женщин разных возрастных категорий. В любом возрасте свои проблемы с кожей, но Stvolovin универсален.

30-35 лет: хорошо заметны мимические морщины. Обмен веществ начинает замедляться, кожа получает все меньше питания. Стволовин поможет коже быстро восстановиться и тонизирует ее.
35-40 лет: уже намечаются «гусиные лапки» вокруг глаз и защипки около губ. Зона декольте тоже страдает, поэтому наносить Stvolovin нужно и на нее. В этом возрасте спрей поможет компенсировать недостаток питания и увлажнения.
40-45: на шее и лбу морщины достаточно четкие; носогубные складки также видны. Домашний и салонный лифтинг уже не спасает ситуацию, а вот Стволовин способен заполнить морщинки.
45-50 лет: приближающийся климакс меняет гормональный фон женщины, из-за чего перестает выделяться много полезных гормонов. Это негативно сказывается на состоянии кожи: тонус мышц падает, овал лица обвисает, уголки губ опускаются. Пока не поздно, нужно срочно заказать Стволовин со стволовыми клетками в интернет-магазине, потому что только он может спасти положение. В противном случае, только контурная пластика, которая обойдется в разы дороже.
Более 50 лет: потеря кожей упругости и эластичности происходит стремительно. Второй подбородок, глубокие мимические морщины, старческая пигментация (темные пятна) – от всего этого обычный антивозрастной крем с коллагеном уже не спасет. Нужно средство со стволовыми клетками, например, Стволовин. Это поможет стимулировать естественную регенерацию тканей и затормозить старение.
Девушкам моложе 30 пользоваться Стволовином рекомендуется только в том случае, если на лице есть заметные морщины (их появление может быть связано с сильным гормональным нарушением, перенесенным стрессом и тому подобное).
















.


#232 Re:

2018-01-10 17:14

#219: -  

pozwole sobie podpowiedzieć bo maiałem bardzo podobnie tylko w odwrotną strone byłem z exżona i synem wtedy 2 latkiem w jednym pokoju syn zmenczony zaczoł sie gramolić do wózka na drzemke podeszłem pomogłem wsiąść i zaczołem syna lekko głaskać po głowie i policzku moja ex wydarłą sie na pół ośrodka odpendzając mnie a panie głuche skończyliśmy badania chciałem wziąść wuzek z synem i kawałek poprowadzić korytarzem żona mi ów wózek z rąk zaczeła wyrywać z wrzaskiem i prawie rękoczynami a panie głuche i ślepa. opinia dzieci mają do matki stosunej ambiwalentny matka nie daje im dość ciepłą miłości poczucia ważności ale wszystko jest ok moja ex przyznała sie do przyłożenia mi do kaltki piersiowej noża ale ja zbyt nerwowy i prawie niebezpieczny. dzieci 3 mamy kontakt z ojcem dobry ale ojciec nie umie wychowywać 

 

Piotr Kryczka

#233 Re:

2018-01-10 17:23

#210: -  

byłem w Katowicach potwierdzam 80% kąłmstwa lub banialuki, przeinaczenia a 20 % powiecmy rzetelnej roboty

 

Tomasz1965

#234 Re: Re: Precz z anarchią

2018-02-04 21:01

Magrag

#235 Ozss komu to potrzebne?

2018-06-22 06:28

Ozss rodzinom nie pomaga a wręcz je rozwala!!!
Były ojciec

#236 Podziękowanie dla pań z dawnego RODK

2018-07-15 10:16

Podziekowanie w związku z opinią wydaną przez panie z ul. Bielskiej 1 w Płocku, w sprawie o pozbawienie mnie praw rodzicielskich. Opinia jest stronnicza, zawiera kardynalne błędy merytoryczne i jest powierzchowna w analizach. Potwierdziła to biegła sądowa z Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie (020/ZG/2015). Nie to jest najgorsze, że panie z RODK popełniły tyle błędów, ale to, żepanie nadal pracują w zawodzie. Dla zainteresowanych artykuł w Tygodniku Płockim 'Ojciec bez szans na kontakty'.

Dorota

#237 Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2018-08-08 00:31

#9: Ewa po przejściach - Sędzia żąda - RODK wykonuje 

Dokladnie sie zgadzam. Nikt tam nie slucha co mowia dzieci tylko to co z gory zalozone przez sedzie Siembiede wyta wydaje wyroki po znajomosci z gory juz wiadomo jaki bedzie final. Dramat. Zycze tej babie żeby kiedys i ja to spotkalo

Kszys

#238 Re: Re: nie idzcie do RODK !

2018-09-29 17:07


Gość

#239 Re: Re:

2018-09-29 17:11

#232: - Re:

Gupota tych co piszim takie opinje 

 


Gość

#240 Re: anna37

2018-10-07 19:26

#161: anna37 - anna37 

POdaj numer  telefonu możemy coś zrobić w temacie


Gość

#241 Re: RODK BYTOM

2018-11-12 23:02

#206: elo - RODK BYTOM 

Boję się że ojciec zabierze mi syna m ad ly był zadowolony ze się wprowadziliśmy że zamieszkał zemna nowy partner i było fajnie dopóki były nie zaczął bunyowac syna na mnie obwinia mnie o wszystko mówią o mnie źle nic mu nie kupuje mówi że to moja wina wyjeżdża i to też moja wina ja mam. Dawać kasę i nie musi się słucha   nawet jak ni 200 zakosił syn ojciec go obronił że to on mu dał  a ja wiem ze nie i jestem zła bo syna złodziejem nazywam a tarot taki do rynku dał choć się nie widzieli  . Boję się że mnie razem tam obczernia

Ja

#242 Re: stop patologii w rodk

2019-03-30 04:10

ozss

#243 małoletni

2019-05-21 11:35

Mój małoletni syn 15 lat został pomówiony o pobicie , w rzeczywistości to on zostal zaatakowany ale w gescie obronnym oddal 1 raz uderzenie. Świadkowie zdarzenia potwierdzają słowa syna, jednak sędzia kieruje go na badania do ozss celem ustalenia STOPNIA demoralizacji. Sam ,,rzekomo'' pokrzywdzony nie stawia się na rozprawy. Syn ma dobrą opinię ze szkoły i z wywiadu kuratora. Czy mogę odmówić udziału w badaniach i czy sąd może mnie do nich zmusić ? Boję się że specjalisci z OZSS bedą tak stronniczy jak sędzia.

Tomasz Jóźwiak

#244 Ozss rozwala rodzinę

2019-06-11 03:12

Na przełomie kwietnia i maja ja i partnerka mieliśmy badania bo zabrano w listopadzie 2018 na piątke dzieci.Fakt trzy lata temu piłem i podniosłem ręke na partnerkę. Teraz trzeźwy i w terapii. Wydawało by się że że wszystko ładnie.A tu okazuje się że jest bardzo źle. Taka opinia została wydana. W opinii tej  po 1 przekręcono zupełnie na odwrót słowa moje i partnerki. Napisano zupełnie co innego niż mówiliśmy. To co napisali o starszych i ich nauce w szkole do tego stopnia zdenerwowało dyrekcje że mamy ich na świadka podać. W opinii przekręcone fakty i pomówienia. Tak dzieci z nami(rodzicami) związane emocjonalnie ale my nie nadajemy się na rodziców. Co robić? Nie wiem. Kocham dzieci lecz ze mnie i partnerki robią bandytów. Ludzie omijajcie ozss y. 

€liza

#245 Re:

2019-09-11 12:07

 

W pełni sie zgadzam ze wszystkimi. 2 lata walczylam żeby córka nie trafila do ojca ale nie udalo mi sie głównie za sprawa "szanownych"pan psychogog.Skończylo sie na tym że córka trafiła do rodziny zastepczej bo tatuś nie karmił nie dbał,olewał,brał tylko alimenty i zakazywał mi kontaktów.Jestem ciemawa czy te głupie baby wzieły by to na swoje sumiene?Teraz od nowa musze zaczynać bitwe sądowa. Dla pan z tego ośrodka mam tylko jedno do powiedzenia KARMA POWRACA OBY SZYBKO SIE WAM ODWDZĘCZYŁA


Gość

#246

2019-09-11 12:11

W pełni sie zgadzam ze wszystkimi. 2 lata walczylam żeby córka nie trafila do ojca ale nie udalo mi sie głównie za sprawa "szanownych"pan psychogog.Skończylo sie na tym że córka trafiła do rodziny zastepczej bo tatuś nie karmił nie dbał,olewał,brał tylko alimenty i zakazywał mi kontaktów.Jestem ciemawa czy te głupie baby wzieły by to na swoje sumiene?Teraz od nowa musze zaczynać bitwe sądowa. Dla pan z tego ośrodka mam tylko jedno do powiedzenia KARMA POWRACA OBY SZYBKO SIE WAM ODWSZIECZYŁA

be

#247 Re: Re: Ludzie ogarnijcie się.

2019-10-30 18:37

#139: ka - Re: Ludzie ogarnijcie się. 

Bardzo mądre stanowisko .

Viola

#248 Re: Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2019-11-21 08:39

#115: Martyna - Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w 

Prosze o kontakt.  dotknęła mnie I dziecko krzywdząca absurdalna opinia OZSS. szukam porady I pomocy. Violetta

Monika

#249 Re: Ozss rozwala rodzinę

2020-01-14 14:20


Gość

#250 Re: Ozss rozwala rodzinę

2020-01-14 14:23

#244: Tomasz Jóźwiak - Ozss rozwala rodzinę 

Ja mam mieć badanie w ozss ul Inflancka