ŻĄDAMY WYCOFANIA USTAWY O OBOWIĄZKOWYM SZCZEPIENIU

Quoted post

OBYWATEL

#27 Re: STANOWCZE VETO DLA MORDOWANIA LUDZI!!!

2020-04-19 12:36

#3: -  

TAK LUDZI ZMANIPULOWALI , ŻE SZKODA GADAC NIE WIERZĘ  DALI SOBIE KAGAŃCE ZAŁOŻYC I SIĘ CIESZĄ TAK WYPRAŁA TV MÓZGI LUDZIOM . TO BANDA ZŁODZIEI I MORDERCÓW NA SZUBIENICĘ Z NIMI .KORONAŚWIRUS  MASECZKI CHODZI O KASĘ BUDZET PUSTY TRZEBA NABIC NA IDIOTACH KASY PUŚCILI BUJDĘ NA RESORACH I WYSTRASZYLI POLACZKÓW . MASECZKI RUDY SAM POWIEDZIAŁ , ŻE MASECZKI NIE CHRONIĄ  FAŁSZYWIEC. Widzicie, wraz z wydychanym powietrzem, wydychamy resztki, które są w jakimś stopniu toksyczne plus oczywiście CO2 i bakterie. Kiedy to wszystko wchodzi w maseczkę lub „odbija się” od niej wdychamy to w jakiejś części powtórnie. To ma nas chronić?
Chyba jeszcze bardziej osłabić ! To, że zarazki zbytnio dalej się nie rozprzestrzenią to jedno, chociaż i tego nie jestem pewny , jednak sami wdychamy to, co miało być wydalone!

LEKARZE JUŻ PĘKAJĄ I MÓWIĄ , ŻE TO ŚCIEMA OGÓLNOŚWIATOWA I DOSTAJĄ ZA TO GROŹBY .

ZA KAŻDĄ PANDEMIĄ KRYJE SIĘ MAFIA FARAMCEUTYCZNA TO WSZYSTKO KONFABULACJA , aby szczepieniami wybić jak najwięcej ludzi mordercy w białych rękawiczkach kiedys Bóg ich za to rolziczy . Jak wymrą te gady to trzeba odnowić Polskę

Odpowiedzi

xd

#39 Re: Re: STANOWCZE VETO DLA MORDOWANIA LUDZI!!!

2020-05-09 23:24:50