Koncert the GazettE w Polsce!

Quoted post

Kudłacz

#191

2012-01-25 20:43

Wow, jak oddawał swój głos to nie było nawet setki podpisów, a tu wchodzę i proszę! ;D
Mam nadzieję, że ta petycja coś da. Z LM.C było podobnie, niby to nie zadecydowało ale pomogło, bo pokazało, ilu fanów jest u nas, sama rozkręcałam tą petycję i jestem niezmiernie dumna, że nam się udało. Z tG mam nadzieję, że będzie tak samo i właśnie tego życzę wszystkim fanom, w nas jest siła <3

Ale zauważyliście, że coraz więcej japońskich artystów i zespołów odwiedza nasz kraj? Już w tym roku jest więcej koncertów niż w najśmielszych marzeniach przewidywałam. Jednak ten 2012 nie będzie taki zły, wyszalejemy się przed końcem świata ^_^. Ale tak na serio, to wróży nam tylko coraz więcej j-rockowych koncertów, i kto wie, może z czasem i gazeciarze przyjadą ;D

A w zbieraniu podpisów chętnie pomogę, powysyłam linki ;3 jakby w jakiś sposób pomóc promować tą petycję to ja jestem chętna i z największą przyjemnością pomogę w czym się tylko da.

Odpowiedzi

Taiga

#192 Re:

2012-01-26 00:16:16

#191: Kudłacz -

Masz 100% racji. Cieszę się, że chcesz pomóc. Nie wiem czy widziałaś naszą Facebook'ową stronę zapewne tak, ale tylko się upewniam. http://www.facebook.com/pages/Petycja-o-koncert-The-GazettE-w-Polsce/225908934157348 Dlaczego o niej mówię? Gdyż są na niej arty oraz np. filmik promujący naszą akcje, które pomagają w reklamie i zwracaniu uwagi zainteresowanych. Póki co mało się dzieje ponieważ następnym dużym krokiem jest pisanie maili do organizatorów koncertów w Polsce lecz do tego potrzeba większej ilości osób, gdyż jakby nie patrzeć trzeba odjąć te kilkadziesiąt osób, które podpisały się za namową innych. W tym momencie trzeba jedynie czekać i wysyłać nasze arty na różnorakie strony, na których zainteresowani mogliby się dowiedzieć o akcji. Także zachęcam do kopiowania artów ze strony jaki i do robienia własnych oraz wrzucaniu ich na różne strony, na których mogliby się znaleźć ochotnicy do wsparcia akcji, oczywiście tacy, którzy naprawde by przyjechali. Nie wiem czy powiedziałam wszystko co chciałam, ale już trudno w wypadku niedopatrzeń i jakich kolwiek uwag podaje numer GG, który podany był również na Facebook'u. 40521461