Apel o rozpatrzenie i przyjęcie przez Sejm RP ustawy o związkach

Quoted post


Gość

#49

2012-02-24 12:02

Wstyd mi za tych co się podpisali, żyjemy w katolickim kraju i pozwalamy na coś co krytykował nawet Jan Paweł II.

Odpowiedzi

Matka Kochająca Swoje Dziecko

#51 ...

2012-02-24 12:25:42

#49: -

zacytuję Ci kawałek Pisma Świętego:

"Błogosławieni jesteście, gdy Wam urągają i prześladują Was"

i Ty się nazywasz Katoliczką?

Dumnie Powiem O Sobie:

Jestem Katoliczką, Mam Brata Księdza, Ciocię Zakonnicę, Wujka Organistę i Syna Geja. Cała rodzina wie o jego Homoseksualności. Podczas Świąt, urodzin, uroczystości rodzinnych CAŁA rodzina spotyka się przy jednym stole. Nikt nigdy go nie obraził. Mój Syn zapytał kiedyś Mojego Brata a Swojego Wujka (Księdza): Dlaczego Kościół Nas przekreśla? Tym cytatem powyżej Mu odpowiedział. Nie Będzie to Anonimowa odpowiedź. Mój brat był przez ponad TRZYDZIEŚCI lat proboszczem w parafi w Wiśle - Dziechcince, bliski przyjaciel Kardynała Dziwisza i chodź jest emerytowany mieszka tam nadal. Więc zapalona Katoliczko zapraszam na krótką lekcję z Pisma Świętego. Bo czytać litery i chodzić do kościoła na pokaz każdy potrafi. Ale Kochać Bliźniego Swego, Modlić się do Jezusa z serca i rozumieć Słowo Boże to dla 90% Kościelnego Społeczeństwa już za dużo!!!!

lingwistka

#53 Re:

2012-02-24 13:15:12

#49: - Wstyd mi za tych co się podpisali, żyjemy w katolickim kraju i pozwalamy na coś co krytykował nawet Jan Paweł II.

Masz szybki refleks!!! Jeśli tak Ci wstyd, że pary hetero (bo nie tylko homo) będą zawierały związki partnerskie, to dlaczego nie jest Ci wstyd za to, że tysiące par zawierają tylko ślub cywilny (taki pic "prawdziwego" ślubu) i żyją w grzechu? Jan Paweł II krytykował związki partnerskie? Nie słyszałam. Może jakiś cytat podasz.

 

lingwistka

#55 Żyjemy w katolickim kraju

2012-02-24 13:29:10

#49: - "Wstyd mi za tych co się podpisali, żyjemy w katolickim kraju i pozwalamy na coś co krytykował nawet Jan Paweł II."

W tym "katolickim kraju" żyją też ateiści, prawosławni, luteranie, ewangelicy, żydzi, muzułmanie, trudno nawet wszystkich wymienić. Co za wstyd!!! A Jan Paweł II jeździł też po świecie i z takimi rozmawiał. Po trzykroć wstyd!!! :DDD


Gość

#65 Re:

2012-02-24 19:08:10

#49: -

Polska jest państwem świeckim.

p.

#74 Re:

2012-02-24 22:25:45

#49: -

litości...


Gość

#79 Re:

2012-02-25 01:29:51


Gość

#80 Re:

2012-02-25 01:35:03

#49: -

"nawet?" Jan Paweł II był tylko człowiekiem, uwierz, że szerokie grono ludzi w tym kraju niekoniecznie padało przed nim na kolana, a poza tym nie sądzę, żeby w swej pokorze chciał uzurpować sobie prawo do ustawiania życia wszystkim...


Gość

#252 Re:

2013-03-07 19:52:14

#49: -

Popieram