Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post


Gość

#985 Re: Jutro ważny dzień

2012-04-18 11:21

#984: TEMIDA - Jutro ważny dzień

Dla jednych bedzie ważny dzisiejszy dzien, dla drugich 24 kwietnia, kiedy w Gliwicach zapadna pierwsze wyroki o przeksztalcenie mieszkan. Ale niech mi ktoś powie czy te anomalie w społdzielniach dzieja sie tylko tu na Sląsku w Rudzie,Zabrzu czy w calym kraju. Bo ja tu na forum nie widze solidarnosci skrzywdzonych społdzielcow. A może każdy sobie rzepke skrobie! Naprawde nie ma w kraju  spraw w sądach i ludzie nie tocza podobnych batali o swoje mieszkania. Jestem bardzo ciekawy czy ta wyróżniona czwórka z Rudy nadal bedzie solidarna z calą grupa. Uważam,żę nie powinny przyjąc zaproszenia prezesa społdzielni zgodnie z zasada albo wszyscy albo nikt. Zycze wytrwałosci.

Odpowiedzi

TEMIDA

#999 Re: Re: Jutro ważny dzień

2012-04-19 00:09:15

#985: - Re: Jutro ważny dzień

Nasza czwórka nie stawiła się dzisiaj u notariusza. Ale to w jaki sposób nasz Prezes usiłował  "zachęcić" wyróżnionych do wizyty w kancelarii notarialnej wczoraj i dzisiaj kojarzy mi się wręcz z mobingiem. Nie wiem kto stawał dzisiaj do aktu po stronie spóldzielni, w każdym razie był to mężczyzna. Ten jegomość wydzwaniał dzisiaj z kancelarii i się wydzierał.

Panie Prezesie, Pan pouczy podwładnego, że podnoszenie głosu na osoby, z racji wieku, godne szacunku jest wyrazem braku kultury osobistej.