Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

Janek,( j- 23 nadaje_)

#1059 8 maja minął, a ja wyjaśniam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

2012-05-11 18:05

Ja nie jestem strategicznym, i wstyd mi jest, że mnie Temida i inni do niego ( do tej osoby przyrównują ), miałem się ujawnić 8 maja , ale po tym co tu wypisujecie, to się wystraszyłem,i nie wiedziałem co mam zrobić. Jeszcze raz powiadam wam , ja nie jestem strategicznym, i nic mnie z nim nie łączy. Tu na forum mało kto ma odwagę podpisywać się swoim imieniem, więc i ja postanowiłem użyć jakiegoś nicka, z początku mnie to nawet bawiło, ale po tym jak mi przypisaliście że jestem strategicznym, to mi się zrobiło wstyd. Jeszcze raz powiadam wam , że SZOSTAKIEM się brzydzę ,  fujjjjjjj ,łeeeeeeeeee, on jest łobuz i drań.  A    ja   ,   to     ja.

Odpowiedzi

TEMIDA

#1063 Re: 8 maja minął, a ja wyjaśniam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

2012-05-12 11:39:48

#1059: Janek,( j- 23 nadaje_) - 8 maja minął, a ja wyjaśniam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jeśli nie jesteś osobą za którą Cię uznaliśmy (choć mam do tego wątpliwości) to nam się przedstaw z imienia i nazwiska. Stalina już nie ma, więc głowy Ci nie zetną. Mogą Ci najwyżej, jak mnie, dokopać grzywnę w wysokości 1000,00zł na Caritas Polska i kazać pokryć koszty nieuczciwego procesu w kwocie 4000, 00 zł (3x 650,00zł opłaty sądowej + 1200,00zł na adwokata, który mnie sprzedał). Możesz też ponieść większą ofiarę, jak uczestniczka rzeszowskiego sporu, którą środowisko pozbawiło zatrudnienia za to, ze odważyła się postawić na notabla lokalnej śmietanki towarzyskiej, którym niewątpliwie jest prezes dębickiej spółdzielni mieszkaniowej.

Spółdzielnia Nowy Pustków w Dębicy nie ma strony internetowej, co jest niezgodne z prawem spółdzielczym, a wizerunku Prezesa Zbigniewa Maślanki w sieci internetowej nie uświadczysz.

Panie Prezesie, zwracam się z tego miejsca do Prezesa Spółdzielni Nowy Pustków w Dębicy Zbigniewa Maślanki, człowiek z czystym sumieniem się nie chowa, wręcz przeciwnie, chodzi z podniesionym czołem. Pan odwoła tego prokuratora, którego Pan nasłał, na kolejną swoją ofiarę, za to że miała odwagę wesprzeć naszą batalię z prezesowskimi krętactwami.