AKT WOLI NARODU

Quoted post

Krzysztof Puzyna

#6

2012-10-22 01:20

System demokracji bezpośredniej nie jest oparty na zaufaniu do pojedynczych ludzi, a Polska nie jest jeszcze społeczeństwem obywatelskim. W Demokracji Bezpośredniej liczą się wyniki referendów statystycznie znaczące - masa daje jakościowo bardziej prawidłowe odpowiedzi niż rozwiązania od tych "dobrych" dla tych dobrych i złych. W nauce to funkcjonuje, dlaczego ma to nie funkcjonować w polityce?. Islandia daje na to pytanie odpowiedź. Artykuł w gazecie jest niewystarczający. Proszę patrzeć w najbliższym czasie na mój artykuł nt. Islandii.
P.S.
Jeśli ktoś mieszka zagranicą i ma polskie obywatelstwo to ma szczególnie trudno. Naprawdę niebezpieczna "zagranica" to są cichociemni manipulatorzy z ambasad w Warszawie.
Dla inspiracji dobrze jest pokazywać jak funkcjonuje manipulowanie Polską.
Tu słynne wideo "economic hit man" po polsku, można znaleźć pod hasłem
TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE DYKTATURY
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7R4tp_o-RBU
Warto dla własnego postępu obejrzeć!

Odpowiedzi


Gość

#7 Re:

2012-10-22 14:34:03

#6: Krzysztof Puzyna -

Szanowny  Panie Puzyna,

wielka szkoda, że nie był Pan na prezentacji Pana petycji podczas warsztatów na temat gazu łupkowego  w PE w Brukseli 9.10.2012 r. i nie widział, że  to tylko europosłowie z Polski i ich eksperci udają przed całym światem, że w Polsce hydrauliczne szczelinowanie stosowane we wszystkich rodzajach odwiertów węglowodorów jest bezpiecze.

Eurodeputowani i eksperci  z innych krajów podkreślali konieczność podjęcia szybkich, stanowczych działań dla powstrzymania degradacji środowiska i życia na naszej planecie.

Dla europosłów z Polski człowiek się nie liczy a najbardziej wymowne na potwierdzenie tego jest wystąpienie Kolarskiej/ Bobińskiej. Najważniejsza była dla niej kwestia zawartości CO2 w gazie ziemnym z Rosji. Gaz z Rosji, wg. niemieckiego eksperta, ma wiekszą zawartość CO2 w porównaniu z gazem z innych krajów.

W obecnej sytuacji to europosłowie z innych krajów mogą być naszymi sprzymierzeńcami.

Nie uważam za słuszne w obecnej, bardzo skomplikowanej sytuacji naszego kraju występowanie z EU

ale należy coś zrobić, aby pozbawić europosłów manadatów i prawa do reprezentowania Narodu Polskiego.
Facebook